Skocz do zawartości
Gość

Ludzie korzystajcie z tego co macie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Swój post kieruję do kadry administratorów serwera dd2.

 

Ostatnimi czasy serwer przeżywa rozkwit i prawie całą dobę na serwer przychodzą ludzie. Jednak przez zaniedbania dotyczące częstego braku admina na serwerze tracicie zaufanie w śród graczy i prędzej czy później ludzie wypną się na Multi-Head bo będzie on się kojarzył z serwerem pełnym cziterów. Ostatnio grywam tylko u was co widać w ranku ;P i widzę

 

jak często przez serwer przewijają się cziterzy którzy bezkarnie używają wspomagaczy. Dlatego też bardzo proszę. Jeżeli chcecie utrzymać frekfencje i zaufanie graczy musicie bardziej pilnować porządku.

 

Mam nadzieje że weźmiecie moje słowa do serca i serwer będzie w pełni sprawnie funkcjonował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer funkcjonuje w pełni sprawnie, czasami jednak może zabraknąć admina. Nie sądzisz, że admin też człowiek i ma swoje prywatne życie? Z drugiej strony nabór jest otwarty jednak nie możemy przyjmować ludzi, których kompletnie nie znamy, gdyż zły admin wyrządzić potrafi więcej szkody niż cheat`er biegający po serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Admini mają niektórzy problem z aktualizacją steam (ja mam).

 

Po 2. Admini mają własne prywatne życie , nie tylko siedzieć przed komputerem !

 

Po 3. Wszyscy Admini starają się jak mogą , żeby jak najdłużej przebywać na serwerze.

 

Dziękuję i proszę o wyruzomiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mariano$$ Moim zdaniem Consecuente napisał wszystko w tym temacie :) Zobacz sobie chodź by zakładkę AmxBans DD2 każdy robi co może :) i są efekty :-) Wiadomo nie zawsze jest admin ale można zawsze wejść na forum, Steam lub TS-a i poprosić kogoś żeby zrobił porządek bo zawsze ktoś jest aktywny nie koniecznie w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...