Skocz do zawartości
Gość

Mulit-Headowe Koszulki !?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem na pomysł zrobienia koszulek z logiem sieci, ale może nie tylko logo, tylko jakimś naprawdę fajnym wzorem i napisalem Multi-Head, a na plecach nick gracza. Oczywiście, to jest tylko moja propozycja, więc jeżeli administracja się zgodzi to byłoby fajnie. :D

 

 

 

A co Wy na ta ? (gracze)

 

 

 

Pozdrawiam, bOnn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem Za ale trzeba zrobić fajny wzór koszulki więc to trochę będzie kosztować jak coś to mogę się pobawić ze wzorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to wyczepisty pomysł. Oczywiście koszulki oryginalne, więc musiałyby troszkę kosztować, ale cena w tym przypadku nie grała by roli. Jestem za tym aby takie koszulki powstały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli nie będziesz na zlocie to nie wiem pytajcie H@ o to gdzie idzie zakupić koszulki i jak one będą wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a bardzo bym chciał mieć Koszulke MH :D a na zlot na 100% nie pojade bo jestem za mały :) a koszulke bym sobie mógł kupić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się podoba pomysł najlepiej jak by była koszulka czarna i napis na przodzie Multi-Head.pl na rękawach też.A z tyłu fajnie jak by był __NAME__

 

 

 

 

 

Jak coś postaram się dołożyć do koszulek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie Pomysł niczego sobie koszulkę Multi-Head chciałbym mieć wtedy to też by mogło być info dla innych graczy którzy nie wiedzą że taka sieć serwerów istnieje .Koszulka mogła by w jakimś sensie służyć za Reklamę ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł zajebisty, administracja powinna sie zastanowic nad czyms takim, sam z chęcią bym mogł taką kupic i łazić w takiej po szkole z przodu napis multi-head a na plecach nick, super :D

 

 

 

A co do tego jak kupowac to chyba nie bylby tak straszny problem w dzisiejszych czasach... Wystarczy konto na allegro i wszystko by szło bezpiecznie i bez problemow i teoretycznie zadnych wiekszych kosztow za aukcje, tam jest nie wiecej niz złotówka od aukcji, ale nie jestem pewny dawno niczego nie sprzedawałem nie pamietam stawek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...