Skocz do zawartości
LOVASSS

Mapki .

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wgrać więcej map na ffa , bo jak wiecie , jak jest mało ludzi to można zagrać coś małego . np :

 

aim_map , aim_map2 , aim_headshot, aim_ak47 ,aim_crazyjump itp.

 

Tu link do innych map tego typu , można parę wygrać i wgrać. :)

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/aim/page/1

 

Nie mówię wszystkich tylko parę, aby były , jak będzie mało ludzi na serverze. :) Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem mapki typu aim idealnie nadają się na serwer FFA. Tym bardziej kiedy jest mniej graczy. Popieram dogranie z 2 czy 3 tego typu map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dodać mapy typu aim, ale wyłączyć te mapy z auto rotacji/map cycle (automatyczne dodawanie mapy do głosowania), bo jeśli jest na serwie 20 osób a newbie wybierają co popadnie to nie wyobrażam sobie grać mapy typu aim 10 vs 10... wyłączyć też z autorotacji mape 35hp i awp_india :)

 

warto wgrać plugin do głosowania na małą mapę, który po wpisaniu na say "mala mapa" przy odpowiednio niskiej liczbie graczy na serwie (załóżmy 6 osób) i zebraniu odpowiedniej liczby glosów (załóżmy 4) będzie wymuszać głosowanie na inną małą mapę typu aim/awp. Działa to podobnie jak wpisanie na say "rtv", czyli szybsza zmiana mapy i po zebraniu odpowiedniej liczby głosów wymusza głosowanie.

 

link do ww. pluginu http://amxx.pl/topic/11270-mala-mapa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem , nie trzeba nic wyłączać itp , bo my chcemy wgrać tylko 2-3 mapy typu aim , góra 4 , więc jak czasami się taką mapę zagra 10 na 10 to moim zdaniem nic się nie stanie , a jak tak bardzo już będą chcieli zmianę to się zmieni na większą, a mi chodzi wyłącznie o to , żeby te mapy były jak jest mało ludzi na serverze. ;) Jeszcze jedna mapa (cs_wiocha) . Ogólnie Baku masz rację , aczkolwiek mówię , 2-3 mapy tylko takiego rodzaju , więc nie wiem czy się opłaca dla 3 mapek , to wgrywać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zakładam, że większości nie spodoba się granie mapy awp_india 10 vs 10, dlatego zaproponowałem wyłączyć ją z auto rotacji i dopiero po nominowaniu tej mapy dodać ją do głosowania.

 

zakładając, że jest późny wieczór, grana jest mapa typu de_dust2, pełen serwer, po czym następna będzie de_dust2002, to zostanie tylko kilka osób, bo większości nie będzie się chciało biegać po tak wielkiej mapie i w końcu wszyscy wyjdą, a dzięki pluginowi "mała mapa" będzie możliwość natychmiastowej zmiany mapy na np awp, bądź aim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


można też dodać inne mapy awp only :)

 

a problem strzelania z respa raczej nie zostanie rozwiązany dodaniem punktu do regulaminu serwera, można dodać plugin który na 3 sekundy od respawnu daje wszystkim niesmiertelność :D

 

no to czekamy na wypowiedzi głów serwera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na strzelanie z respa jest plugin dający ochronę na dane mapy. Musiałbym poszukać, wiem że był na pewno dla map awp/fy tylko nie jestem pewny czy mieściły się tam mapy aim. Ale raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki, że w zamkniętym.

 

Mapy zostały dodane. Wrzuciłem też plugin "mała mapa". Mapy aim i awp są w mapcyklu dla małych map. Zainstalowany jest również spawn protection dla map aim/awp. Działa przez 3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


super :) a kiedy wgrałeś? bo wczoraj map cycle przy auto nominacji większość map była typu aim/awp a nie normalne de_ i cs_

 

 

 

niestety dzisiaj też automatycznie do głosowania dodają się mapy typu awp/aim i 35_hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj zmieniłem na małą mapę. Wpisujesz jak jest mało osób w say mala mapa. 35hp i india zostawiłem w zwykłym mapcyklu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiem, dzięki :) przydałoby się jeszcze wyświetlanie info na czacie typu "jesli na serwerze jest <6* osob, wpisz na say mala mapa, aby wymusić głosowanie na mala mape."

 

 

 

*ilość osób do wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tego co zauważyłem, to plugin na małą mapę sam wysyła komunikat"Jesli na serwerze jest malo graczy (<=6), mozna zmienic mape na mniejsza wpisujac "mala mapa" - musi to zrobic wiekszosc graczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...