Skocz do zawartości
Gość

Rezygnacja - PROLOGOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

Zauważyłem, że zabrano mi admina i rozumiem Waszą decyzje, bo akurat z niego nie korzystałem i sam nawet chciałem napisac rezygnacje z tej funkcji. Więc przepraszam za tą całą sytuacje, a także za to, że pisze w tym dziale, ale nie wiedziałem gdzie mam to napisac, a nie macie na to odpowiedniego działu.

 

I teraz zacznę to co miałem powiedziec na początku. Więc rezygnuje z funcji admina na Waszym serwerze ONLY DD2, wiem, że już nie posiadam, ale chce żeby wszystko zostało wyjaśnione. A powodem jest brak czasu na grę, bo muszę się zajac swoim prywatnymi sprawami, a także to, że kilka dni temu popsuła mi się klawiatura i nie działają mi wiele klawiszy, więc nie pozwala mi to na normalną i przyjemną grę.

 

A teraz akurat piszę z drugiego laptota by wszystko Wam wytłumaczyc. I chce podziekowac wszystkim za te kilka miesiecy wspolnej zabawy, bylo mi z Wami znakomicie, ale niestety już nie mogę byc z Wami i jest mi z tego powodu przykro, bo poznalem tutaj wiele wspanialych osob i za to dziekuje. A także ogromne podziekowania równiez dla adminow z ktorymi dogadywalem sie bardzo fajnie, i dobrze mi sie z nimi wspolpracowalo. Życzę powodzenia wszystkim administratorom w rozwijaniu serwera i żeby był coraz lepszy, adminom życzę łapaniu osób używające wspomagacze, a graczom życzę wielu fragów i niezapominamych chwil na serwerach Multi-Head.

 

 

 

Gorąco pozdrawiam i dziękuje za to wszystko.

 

Mam nadzieje ze dobrze spełniłem swoją role i myślę, że niedługo wróce i znowu napiszę prosbe o podanie i pomóc Wam w rozwijaniu serwera. Ale w wolnych chwilach bede wchodzil na forum i na serwery wiec tak calkowicie sie nie zegnam. : )

 

 

 

Pozdrawiam, PROLOGOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prologos, admin został Ci zabrany ze względu na nikłą aktywność na serwerze. Nie mamy Ci tego za złe, rozumiemy że każdy ma swoje życie i ono jest najważniejsze. Twoje adminowanie było wysokich lotów. Z chęcią zobaczę Cię kolejny raz w tej roli. Poukładaj swoje sprawy. Wróć na serwery i złóż kolejny raz podanie. Nie widzę powodu żebyś nie został nim ponownie. Wierzę, że znowu będziemy współpracować w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzymaj się gorąco szybko wracaj :). Myślę ze chyba wszystko napisałeś w swoim wątku i wszyscy CI wszystko wybacza. Ja na pewno :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...