Skocz do zawartości

Odwołanie od Bana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Consulation.

 

Godzina, data zdarzenia: 06.04.2013 - 02:21:48

 

Mapa:de_elldorado

 

STEAM_ID / IP: 83.9.180.35

 

Uzasadnienie: Grałem sobie na mapie elldorado i dosyć dobrze mi szło, zabiłęm pary typków z awp na klasie Kapitan. Wszedł na serwer admin o nicku Cheater i powiedział że dostaje bana za czitowanie. Na początku się śmiałem z tego. A pożniej na serwer wszedł admin NIGHTWOLF i dał mi bana permamentny za czitowanie. Nie miał nawet żadnego demka a co gorsze nie dostałem nawet ss'ów a wrzuciłbym je bez problemu! Czy mogę liczyć na UB? Kupiłem w ten sam dzień premium i odrazu ją straciłem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko tak się składa że tej samej nocy ja także grałem na serwerze , i doskonale widziałem Twojego aima;) Napisalem ci ze jutro dostaniesz bana , to zaczales sie smiac ze bez ssow to nikt cie nie zbanuje:) A tu prosze jaka miła niespodzianka:) Nie dawajcie ub przypadkiem , niech ma nauczke

 

 

 

//edytowane przez Consecuente

 

+10% UnBan Team to nie dział dla zwykłych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... nie mogl ci dac bana za nic powinien ci zrobic ss'y,no coz

 

/close

 

 

 

//edytowane przez Consecuente

 

+10% UnBan Team to nie dział dla zwykłych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan napiorek i wodydaj dostaja 10% za pisanie w UnBan Team

 

VIII. Zakaz pisania postów zwykłym użytkownikom w dziale UnBan Team.

 

 

 

//closse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mały bezczelny pierdolony gnoju dawno mnie tak nie wkurwił nikt jak ty. Nie dość że jechałeś na bezczelnym aimie to później jeszcze przyznałeś się mi na tsie że grałeś na chitach i że to był pierwszy i ostatni raz i prosiłeś żebym Ci darował chyba sobie jaja robisz ze mnie BEZ UB. I Będę równie bezczelny co ty i nie wrzucę demka bo mam taki kaprys !!!!!

 

 

 

Poza tym premium nie kupiłeś tylko rychu Ci załatwił za reklamy. A cheater to byłem ja !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...