Skocz do zawartości
Gość

???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie bo już sam zaczynam się w tym gubić, czy zakaz skanowania przez 7s dotyczy także mapy de_westwood ?

 

Z tego co przeczytałem w regulaminie cod jest tam tylko mowa o mapach de_alexandra i de_elldorado.

 

Bo dziś dostałem bana na 30 min za to że grając czołgistą z perkiem duch generała zabiłem Morderce na mapie de_westwood na jego respie...

 

 

 

Szczegóły bana

 

Nick CHokE

 

Adres IP Ukryty

 

Typ Bana SteamID lub IP

 

Powód Bana czeklaem na to skan 7s nie bylo :) mam ss :)

 

Wykonano 04.04.2013 - 19:35:18

 

Wygasa 04.04.2013 - 20:05:18 (już wygasł)

 

Zbanowny przez Morderca (Morderca)

 

Zbanowany na Multi-Head.pl [COD MOD KLANY] @ disCONNECT.pl (de_westwood)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym to zaliczyl do raszu a nie skanu, a z tego co mi wiadomo w regulaminie nic nie pisze o raszu, tak wiec jest on dozwolony. Zreszta tak jak napisales, skan jest tylko na alexa... i na eldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to mam pytanie. Jest różnica czy użyje ducha i w 4max 5s jest na respie i all w jej okolicy leżą bo low level nie zdąży daleko dojść a jak gra 15/15 to tłumy idą i są korki?

 

Bo ja mogę cyberem po dachu w 5s dolecieć i rakiet nie mogę wysyłać przed 7s. a to jest tez rash. więć ?. Poz atym ChokE pisałem na y@ ze proszę nie skanować przed 7s a ty to zrobiłeś 4 razy więc sory. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nieznajomość regulaminu przez admina admin póki co zawieszony na 2 tygodnie chyba że ma coś na swoją obronę inaczej zamykam ( poza tym jak można skanować z auto pompy??)

 

 

 

Morderca nie jesteś od tego żeby ustalać swój własny regulamin bo to nie twój plac zabaw. Zasady są po to żeby admin ich pilnował a nie wymyślał własne.

 

 

 

"Bo ja mogę cyberem po dachu w 5s dolecieć i rakiet nie mogę wysyłać przed 7s. a to jest tez rash. więć ?" A apropo tego różnica jest taka że on może to zrobić tylko i wyłącznie posiadając perk "duch kapitana" a ty zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skan czy z papy czy z rakiety. to jest to samo moim zdaniem.? Tylko zależy od klasy ?

 

No ok miał perk. to jak mam perk to możę a ja moge zawsze?

 

Moge zawsze tylko ze z tego co mi wiadomo nie moge na zadnej pamie przed 7s puscic rakiety na resp i jego obremb. A jak ktos ma perk to ma prawo jak rozumiem uzyc perku i po 5s caly resp wyrąbać dobrze ze juz to wiem. Mozna zamykać temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory że się wypowiadam ale rozbawił mnie ten skan :D Pompa wszystkie budynki przestrzelił i 4 razy morderce zabił :DD

 

 

 

P.S. Nie napisałem innej skargi na Morderce , gdyż nie miałem żadnego dowodu i teraz moja wypowiedz tez nią nie jest, ale chciałem tylko zwrócić uwagę , że gdy wszedłem wcześniej na serw ,nie zdążyłem nawet klasy wybrać , bo po 3 s dostałem bana od niego za ping. Szybko wypatrzył i dal mi bana ze laguje cały serwer:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...