Skocz do zawartości
Gość

pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie

 

Dlaczego jak ktoś gra na Ns to musi być zaraz odpalony i wyzywany od szm..kur..suk..itp.

 

Gra tu mój brat na nicki:sas

 

I siedzę sobie i czytam jak każdy go beszta i jedzie po nim jak po szma..bo kogoś zabije, przecież to robi się żałujące i wkuriając.

 

A co do dowodów to wam je podeśle może i dziś. I prosił bym adminów o pilnowanie dzieci na codzie za zachowanie ich, bo jest karygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każde niestosowne zachowanie na codzie powinno być karane, jeżeli admin nie zauważy proszę zgłosić na u@ i wtedy gracz na pewno będzie ukarany. Jeżeli dostarczysz dowody jego winy zrobimy konfrontacje jeżeli winny nie będzie miał nic na swoją obronę zostanie ukarany i to surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz Cz@rNy, walczę za chamstwem na serwerach jak tylko mogę. Każdy obrażający gracz dostaje ode mnie bana. Uczulam na to adminów. Jednakże na codzie w say jest spory spam przez komendy zaczynające się od / i czasami trudno tam cokolwiek dojrzeć. Podeślij dowody a zajmiemy się delikwentami, jak napisał Night, surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cz@rNy zrób tak zwanego print screen podczas gry lub w konsoli. kto pisze takie nie cenzuralne słowa i zostanie ukarany... Jeśli ktoś pisze nie cenzuralne słowa podczas gry to Admini COd są na to wyczuleni i zapewniam Cie ze banujemy takie osoby. a jeśli nie widzimy to mnustwo osób na u@ nam pomaga :) wieć głowa do góry walczymy z tym lecz ciężko bd to wyelminować do zerwa ;/

 

A i co do ns czy steam bez róznicy jest to dla tych graczy co pokazują swój brak kultury oni nie sprawdzają kto ich zabił tylko wyzywają... powinni to robić przed monitorem a nie wypisywać takie żeczy w grze. lecz ciezko ich tego nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...