Skocz do zawartości
Gość

Kultura na serwerze - OPÓR!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego że przynajmniej 2 razy w tygodniu dostanę bana bo uradziłem jakieś dziecko słowami 'jebany debil' bądź pochodnymi, np. 'pierdolony idiota'. Według mnie to jest śmieszne, to że czasem walnę jakiś epitet nie oznacza żeby mi psuć /ks. Naprawdę czujecie się aż tak bardzo źle kiedy ktoś was obrazi w internecie?

 

 

 

PS. Może karać za ortografię? Wtedy paru graczy by chyba nic nie pisało na czacie, a Morderca porozumiewałby się tylko przez mikrofon...

 

 

 

PS2. Pozdrowienia dla płaczków na u@, ile wy macie lat żeby przejmować się jakimś zlepkiem liter?

 

______________________

 

Pozdrawiam, d0n ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Don regulamin jest jasny nie wolno obrażać innych użytkowników. Mam nadzieję, że od dziś będzie to dla Ciebie zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Don regulamin jest jasny nie wolno obrażać innych użytkowników. Mam nadzieję, że od dziś będzie to dla Ciebie zrozumiałe.

 

 

 

 

Nigdy nie obrażam nikogo bez powodu, widziałeś w ogóle dlaczego napisałem pare słów za dużo? Typ blokował i się zdenerwowałem, tylko że jak np Morderce ktoś blokuje to od razu spamuje że za kolejne blokowanie będzie ban na 5min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

don jak jupik, który gra speedhackerem mógł Cie blokować?

 

 

Miałem buty komando i wpierdalał się przede mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce być nie miły ale człowieku błokowanie ? przeczytaj ptk regulaminu..

 

Bo jak biegł i sie przed ciebie załadował i pobieg dalej to raczej nie blokowanie lecz wyprzedzanie. blokować mugł by jak by stał na wprost ciebie i nie dać ci przejsc..

 

Wiec to co tu piszesz jest deko smieszne. Prosze zapoznać sie z Regulaminem. Bo może mieć to poważne konsekwencje dla Ciebie na forum jak i podczas gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


he,ha chcesz możesz mi pokazywać błędy ortograficzne i tak ich nie zmienię jest to od urodzenia i nazywa się AMBW ,, Jak wiesz co to znaczy zrozumiesz :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DMBW - ludzie dla beki piszą z błędami i uważają to za religie?

 

 

 

Jeżeli to jest jakaś odmiana dysleksji to śmieszna wymówka i bo to według mnie debilizm a nie choroba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to znaczy Analfabeci moga bardzo wiele ;d ha.

 

Pozatym raczej ten wątek to nie ortografia. tylko nie znajomość regulaminu a nie grasz tu tygodnia czy miesiąca żeby nie wiedzieć co wolno a czego nie.

 

I Co do banowania za txt miny i tp. to admin ocenia sam. i jak widzi miny kogos kto gra długo to daje 5 albo 30min zalezy od miejscia ich nie własciwego postawienia co do txt jest to samo.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Don zacznij panowac na emocjami, dobrze ci radze jak widzisz jak blokuja cb to napis to na u@!! A nie od razu wybuchasz i obrazasz innych bo sam lamiesz regulamin i jak widzisz dostajesz bany za to bardzo slusznie moze sie kiedys nauczysz..

 

aha i blokowanie to tak jak mowil kto wyzej to nie jest gdy ktos biegnie przed toba i jest wolniejszy, blokowaniem mozna nazwac sytuacje gdy jest waskie przejscie a koles ci staje w nim i nie kaze przejsc, wiec gdy sie nauczysz pisac na u@ a nie obrazac innych to pamietaj co to blokowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak zgadzam sie z Toba. Don ale są blokowania róznego typu. i wiekość nie jest celowe lecz bezmyślne i nie można tego karać banem ewentaulnie upomniniem na y@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W razie gdy ktoś Cię specjalnie zablokuje zgłaszasz to na u@ i admini mają obowiązek zareagować...( a jak zgłaszasz skargę musisz mieć dowody czyli najlepiej demko że admin nie reaguje)

 

Pozdrawiam Salezian44

 

 

 

Ps. dOn dałem Ci punkt - za kulturę Osobistą powód sam wiesz jaki...raczej nie muszę tego wyjawiać a przeprosin pod moim adresem jeszcze nie słyszałem...( nawet na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


D0n prosze o zachowanie minimalnej kultury na forum publicznym bo zachowanie tego tylu:

 

,,I obawiam się że nie usłyszysz, bo to było frajerskie zachowanie." < MOZNA to odebrać to tak ze nazywasz tego gracza ,,Frajerem co jest obraźliwe . Więc proszę o zachowanie kultury bo nastepa taka wypowiedz tego typu ^^ mozesz dostac % ostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Don jakby nie było obrażasz ludzi i sam się do tego przyznałeś jeżeli nie umiesz funkcjonować w społeczeństwie bez obrażania ich to graj z botami i się wyszalej ile wlezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dOn widać ,że nie znasz znaczenia tego słowa... ,a sam teraz pokazałeś ,że nie masz za grosz kultury.... teraz poczułem się zlekka obrażony ale za bardzo mnie to nie ruszyło... skoro pewnie nie wiesz co to oznacza i nie frajer tylko Conseqente sam Ci zwrócił uwagę i pewnie ponownie to zrobi.... przegiołeś i to ostro...

 

Pozdrawiam Salezian44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję ze Panowie wszystko sobie już wyjaśniliście :) i BD w miarę pokój a na pewno nie wchodzenie sobie wzajemne pod nogi:) Pozdrawiam :)

 

I zamykam aby temat był zakończony w miarę w sojuszu.

 

Close/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...