Skocz do zawartości
Gość

?

Rekomendowane odpowiedzi

consecuente ja nie pisalem skargi ale czemu mam aktywnego jak kupilem 3 premki wczoraj i wczoraj wszedlem i dostaje aktywny i za co jak wczoraj zaczalem grac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę Cię o wejscie na Team Spek tu masz ip. : 193.33.34.20:10561

 

Jak nie masz pobierz i wejdz. przeniosę CIe na kanał i pogadamy. BO sprawa wyglonda bardzo nie ciekawie. a Nie chcemy nikogo oszukać bd bardzo wdzieczny jak to zrobisz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale ja nie gralem od 17 marca tylko od konca marca kupuje klase przed swietami 3 i mam 4 nie wiem dlaczego i jak wchodzilem w amxa to wszystko ok z moim ip a wy skasowaliscie mi premki

 


 

morderca nie mam ts'a i bardz wolnego neta mam i bym mi sie sciagal ze 6 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim kolega byl Burkson i wiem ze on gral na atwynym i juz tu nie gra . A ten Burek co tu pisze ( tez moj kolega ) z klasy poprostu byl nieswiadomy ze na ten nick jest aktywny i kupil tu premki ... Nick powstał z pomysłu mojej przyrabanej klasy

 

 

 

 

 

 

 

~Wypowiedz by : Brat NINJA

 


 

Prosze o wyrozumialosc , kolega moze nie jest dorosly i nie pojdzie do sadu , ale tu chodzi o uczciwosc , bo kupil premki na miesiac i to jeszccze kilka ( troche wydal ) a teraz za nic dostanie bana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe :) Robie , robie ale w weekend jak bede mial duzo czasu to skoncze , Morderca mam pytanko :

 

Czy awp ma osobny amx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Premki kupowal mu kolega , bo on nie ogar w tym , on wyslal sms a on mu kupil , z tego co wiem to bylo przed switami kolo 28 u Aquaxa ale nie na 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od kogo ?? Niech twój kolega wyśle mi na PW kody które dostawał zwrotne albo niech napiszę do jakiego admina pisał i póki nie otrzymam odpowiedzi na to pytanie każdy post będę uważał za spam i usuwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Umiesz czytać ? przeczytaj post nad twoim.. co CI H@ napisał.. i sie do tego zastosuj. albo ub. nie bd. i nie pograsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...