Skocz do zawartości
Gość

Admini

Rekomendowane odpowiedzi

A więc widzę że jest problem z adminami na Only dd2 ponieważ ostatnimi czasy gra coraz więcej graczy którzy czitują a admina żadnego nie ma na serwerze. Proszę o otwarcie rekrutacji na admina dd2 bądź zmianę adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyłączam sie, będą komentarze , że admini maja swoje zycie itp. , ale po coś maja tego admina, po to by pilnować serwera, a nie tłumaczyc się ze nie sa no life i maja swoje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini są a H@ widzi Kto co robi jak będzie taka potrzeba to napewno Rekrutacja zostanie Otwarta już taki temat był raz wyjaśniany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Selekcja będzie niebawem, admini cały czas są kontrolowani pod względem aktywności. Druga sprawa to ostatnia aktualizacja steam. Dwóch z adminów nie mogło przez ostatnie kilka dni grać z tego powodu.

 

Rekrutacja zostanie otwarta po selekcji, o czym poinformujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ciągle mam problem z aktualizacją steam [ Consek to wie.] więc co dzien lub dwa musze robić re-instally cs'a ,dlatego mam problem z aktywnością ale będe zakupywał nowego cs'a , związku z Tym nie będziecie musieli się żalić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te1948, grasz pod takim nickiem? Bo jakoś nie widziałem Cię jeszcze.

 

Consecuente, tylko szczegółowo przeprowadzcie ta selekcje, nie tylko pod względem aktywnośći, ale i umiejętności, których brak niektórym ( nie będę wymieniał nicków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie rzecz biorąc to:

 

1. Poza dzisiejszym dniem, serwer jest chroniony na tyle ile admini i Administracja serwerowni mogą.

 

2. Jeśli chodzi o dzisiaj, to są święta nadal i niektórzy są na wyjazdach, a dwa dzisiaj to jakaś mania albo atak cheaterów na serwer ONLY DD2, wszystko powinno wrócić niebawem do normy ^^.

 

3. Selekcja trwa i admini są kontrolowani, Ci którzy nic nie robią to bd wyrzucani i przyjmowani bd nowi.

 

 

 

Tyle ode mnie^^

 

W razie czego to pisac na steama albo w grze :D nick _eTc. ^^

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Te1948, grasz pod takim nickiem? Bo jakoś nie widziałem Cię jeszcze.

 

Consecuente, tylko szczegółowo przeprowadzcie ta selekcje, nie tylko pod względem aktywnośći, ale i umiejętności, których brak niektórym ( nie będę wymieniał nicków).

 

 

 

 

Te1948 gra pod nickiem " Te " dzisiaj grał zemną na dd2 i na AWP a jeśli Ci tak zależy to kontakt steam : Te | Multi-head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe. ,, Te " to bardz aktywny admin i gracz sieci multi-head. nie tylko na dd2 i awp gra. na cod mod tez sie pojawil i pokazał swoiego skila ;d dostał nawet ss ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie gram wgl na dd2 jeżeli tak myślisz :)

 

 

 

 

 

Nie jestem adminem 100% jak kazdy ale Staramy Sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy się starają na swój sposób moim zdaniem. jednym to wychodzi innym nie. lecz trzeba nad soba pracować by dażyć do doskonałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca, dobrze powiedziane.

 

Ale ta praca nad sobą podczas posiadania admina powinna być minimalna, a nie nauka wszystkiego, jak niektórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca... "Doskonałość" jest nie do osiągnięcia. Każdy ma jakieś wady. Admini mają swoje życie, zdarzą się momenty, że żadnego przez chwile nie będzie i trzeba się z tym godzić. Jeżeli są na komunikatorach to wystarczy zgłosić do niego, a admin jeżeli nie ma nic wielkiej wagi do roboty to myślę, że wejdzie.

 

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...