Skocz do zawartości
Gość

Prosze o pomoc ;/ .

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Jak byłam nowa to pisałam posty w złym dziale i mam ostrzeżenie czy można coś z tym zrobić żeby nie mieć tego ostrzeżenia ? . - Lidia [/color]:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba można to odpracować reklamami o ile się nie myle lecz powinnaś się zapytać H@ czy można coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lidia a może w końcu zapoznasz się z regulaminem forum, bo zaczynasz przesadzać.

 

Wyciąg z regulaminu:

 

"e)Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną

 

 

 

czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście,

 

 

 

f)Celowego używania "rarzoncyh błenduw ortoghraficznyh".

 

 

 

VII. Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc."

 

 

 

To, że jesteś nowa nie zwalnia Cię od znajomości regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I może słonko zaczniesz pisać normalnie a nie jakimiś wielkimi literami. Jeżeli nie masz % to po co robić cokolwiek. Ostrzeżenie jest przed procentami więc wystarczy się pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak koledzy pisali musisz odpracować ostrzeżenia (Nie masz wcale ;} nie dałem ci ja w każdym razie :D)masz pytanie jakieś pisz PW

 

 

 

//Closse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...