Skocz do zawartości
Gość

Sporty Walki/Sztuki Walki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Tutaj piszecie co trenujecie, jak długo, jakie macie osiągnięcia, może uliobione firmy itp.

 

 

 

Trenuje kickboxing od roku, z racji, że na zawody jestem za młody to nie mam osiągów, ale na treningu pare sparingów się wygrało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Trenuje MMA od 2 lat na za wody jestem za młody więc nie mam osiągów zbyt dużych ale sparingi troche się wygrało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trenuje KickBoxing ,Judo, Muay thai, Taekwondo. Nie mam żadnych osiągnięć ale trenuje to bo to moje hobby nic innego mnie nie inspiruje niż te style ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja trenuje muay thai miesiąc żadnych osiągnięć i sparów nie mam ale próbuje sie uczyc kopow kolan lokci piesci jak umiem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No temat dla mnie xD

Ja zaczynam właśnie 3 rok trenować zapasy. W tym sporcie jestem w jednej z najwyższych kategorii wagowej tzn do 85 kg ( mimo mojej wagi 77kg). Osiągnięcia już posiadam i sądzę że słabe one nie są. Z zapasów posiadam aktualnie 8 medali z czego 5 złotych oraz 3 srebne.

Od zeszłego roku walczę również w federacji SUMO (nie mylcie z tłuściochami itp. itd.) W sobotę byłem na zawodach w Olsztynie na których zostałem Mistrzem Polski regionu D ( jednego z czterech regionówna jakie podzielono Polskę) kategorii wagowej 75+kg. Bilans mam dość fajny tzn 8 walk i 7 zwycienstw xD 3 złota oraz jedno srebro.

W zapasach stoczyłem do tej pory jakieś 20- 30 walk. Nie pamiętam dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trenuje kick-boxing k1 i muay thai od 3 lat :D nie mam żadnych osiągnięć ponieważ to moje hobby i robie to dla przyjemności :D aktualnie mam przerwę ale niedługo zamierzam znów zacząć ciężko pracować nad swoimi umiejętnościami  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trenuje muay thai od 4 lat i brazylijskie jiu jitsu od 2 lat robie to dla siebie więc osiągnięć jako tako nie mam moje ulubione filmy to poprostu walcz wszystkie części no i oczywiście Undisputed (chempion) wszystkie części :-P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Trenuje aktualnie MMA od 4 lat nie wyjechałem jeszcze na jakieś zawody ale sparingów dużo wygrałem nie chwaląc się

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muay thai jakies 2lata bardzo dawno temu ;/

 

Krav maga 3,4 lata trenuje juz! i nadal napierdzielam ale to moje hobby. Fajne dupeczki tam chodza ;D

 

 

I jak mialem gdzies 7,8 lat trenowalem Taekwondo jakis rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

MMA - trenuje rok czasu, jeszcze na zawody sie nie wybieralem ale trener mnie do tego angażuje i przemawia mj do rozsadku zebym sie wybrał.

 

Muay-Thay - pól roku pierwsze zawody mam za soba 'Amatorzy wybralem sie po miesiacu czasu ale mam zamiar sie wybrac na lepsza lige zawodow'.

 

Kick Boxing - trenuje od 2 miesiecy wiec nie ma narazie o czym tutaj sie rozpisywac.

 

Wiek 16 lat, waga 70 kilo jak na mnie do walk to jest moim zdaniem za malo ale to dlatego taka waga poniewaz chodze jeszcze na treningi Piłki Nożnej i indywidualnie i jest strasznie duzo bieganiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...