Skocz do zawartości
heaVeN.

Pytanie, czy pójdzie na moim kompie.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam pytanie, czy pójdzie na moim kompie STAR WARS Battelfront. Te najnowsze, nwm czy to 5 czy to czesc 4, mozecie takze napisac bo mi sie to przyda.

 

 

Moje parametry laptopa:

 

 

Procesor:  Intel® Core i5-4210U CPU @ 1.70GHz

 

Pamięć RAM'u: 4 GB

 

64-bitowy system operacyjny procesor x64

 

Informacje o karcie:

 

Typ mikroukładu - Intel® HD Graphics Family

 

Typ konwertera DAC: Internal

 

Nazwa karty: Intel® HD Graphics 4400

 

Całkowita dostępna pamięć graficzna: 2127 MB.

 

 

Proszę o pomoc, bo się kompletnie na tym nie znam, a nie mam pojęcia czy tą grę kupić, bo nie mam zamiaru jak będzie mi strasznie ścinać, proszę o jak najszybsze informacje. Z góry dziękuje, oczywiście dla każdego poleci +. Chociaż na minimalnych czy mi nie będzie ścinało. :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma szans kolego tu masz wymagania sprzętowe star wars'a

 

 

 

 

 

masz zintegrowaną karte graficzną a to syf jest nie karta 

 

 

 

 Procesor: Intel i3 6300T lub równorzędny; Karta grafiki: zgodna z bibliotekami DirectX 11.0, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / ATI / AMD Radeon HD 7850 2 GB, Pamięć: 8 GB RAM; Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca, System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie ma szans kolego tu masz wymagania sprzętowe star wars'a

 

 

 

 Procesor: Intel i3 6300T lub równorzędny; Karta grafiki: zgodna z bibliotekami DirectX 11.0, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / ATI / AMD Radeon HD 7850 2 GB, Pamięć: 8 GB RAM; Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca, System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy.

 

 

to mam wnioskować, że nawet na minimalnych nie pójdzie ? ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To lipa.. Mój kolega ma procesrio intel core i 5 4670 3.4ghz -4,0 ghz karta graficzna invidia geoforce gtx 780 3gb 8gb pameci ram 64 bitow system takie i mu chodzi jak nagrywa nawet. I zero lagów. A ma średnie ustawienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiec zintegrowanej karty graficznej ciagnie pamiec z pamieci komputera. Wiec w praktyce masz 2 gb ramu w PC i 2 gb ramu na karte, z czego windows zassysa ci 1gb... pozostaje ci 1gb na jakies pierdoly, pasjansa i mahdzoga czy jakos tak..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...