Skocz do zawartości
Gość

Podanie o admina boNN.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: `boNN. jeszcze na takim nie gralem, ale zaczynam.

 

Wiek: 15

 

Doświadczenie: ok 3 lat gram w w CS'a admina mialem już wiele razy, znam sie na tym. Potrafię rozponać czitera bardzo szybko.

 

Znajomość AMXX: 7

 

Staż w CS-ie: ok 3 lat.

 

STEAM/NonSTEAM : STEAM

 

Dlaczego Ty: Serwer ma pewien potencjał i myslę że mozna przyciagnac na niego graczy, ale czierzy trochę odstraszają, dlatego postaram się to zmienic.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h

 

Konakt: czesiek4 - STEAM, GG: prywatne.

 

 

 

W dziale FFa nie ma wzoru podania, dlatego anpisalem wedlug wzoru serwera DD2, wydaje mi się,że to nie problem?

 

Z góry proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie popraw aktywność na forum [Konto stworzone do Podania :) ] popraw aktywność i napisz podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Liczba postów 1. Tylko podanie ? ;/ na nie , popraw aktywność na forum i puzniej napisze drugie podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie chodzi o posty tylko zaczynasz grać na serwerze i odrazu Admin ? pograj chwile z miesiąc i dam ci na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Zamknijcie to, jak posty wazniejsze niz serwer to pozdro...

 

 

 

 

Ale aktywność na forum też jest ważna.Staraj się też uczęszczać na forum nie tylko na serwerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jupik Ty sie już nie wypowiadaj bo nie dokonca pisanie Ci wychodzi.

 

Tak, wiem ważna jest aktywność, ale serwer jest strasznie zaniedbany jesli chodzi o adminow, podania ani jednego nie ma o admina na FFa, nawet wzor nie wstawiony, chcialem uratowac ten serwer jesli chodzi o adminow, ale ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na NIE.Nie zauważyłem Cię na serwerze żebyś był taki aktywny wręcz wo gule cię nie kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"wo gule" chłopie zastanów się jak piszesz

 

osobiście, jestem na tak bo widziałem że gra dość dużo osób, ale nie wiem jak się sprawdzasz miejmy nadzieje że dobrze tak więc tylko czekać na wypowiedz h@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

boNN spamujesz we własnym podaniu, sądzę więc, że brakuje Ci cierpliwości. Nie tolerujesz krytyki a co za tym idzie na admina się nie nadajesz. Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 2 odpowiedziach mówilem żeby to zamknąć... To spamowali, więc i ja odpisywałem, nie toleruje krytyki? I tu sie mylisz kolego. Wiem, że musze nadrobić te posty, dlatego chcialem zeby zamkneli podanie, to dlaczego nie zostało zaknięte!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

BadBoy zwróć uwagę, że temat był zamknięty i jeśli nie masz nic ważnego do dodania nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...