Skocz do zawartości
Gość

Pro Bunt = Ban :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 18:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Klaqson (czy jakos tak)

 

Dowody: Niestety nie zrobiłem ,bo się zdenerwowałem i wyszedłem z CS

 

Świadkowie: Ludzie ,którzy byli na serverze.

 

Uzasadnienie: Była mapka jail_piramid otworzyły się cele zrobiłem BH i uciekłem do GR,zabiłem Klaqsona ,a Frig zabił Ivon. Koniec mapki, zaczęła się następna i patrze BAN pt "Nie do mnie z takimi tekstami". A nic takiego nie pisałem obraźliwego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

bez kitu ja coś do ciebie mówie a ty mi na say piszesz "morda" więc nie płacz że niby ban za bunt się ciesz że tylko na 30 min -.-' poza tym jeszcze broń bugowałeś więc powinieneś dostać kolejnego. Dziękuje dobranoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli tak tu się wypowiada Klaqson to widać , że ty chłopie coś tu kręcisz ;) zawsze się mówi prawde a nie krótkie wypowiedzi typu : pobieglem tam i zabilem go i nagle ban ? a po 2. nie wspomniałeś , że bugowałeś broń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze bez dowodów nie masz prawa zgłaszać skarg, a po drugie tak jak już Consecuente napisał dostaniesz za zgłoszenie skargi bez dowodów 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kod:

 

Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżenie dla piszącego skargę. <---

 

Ostrzeżenie dla autora tematu i temat cls.

 

_eTc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wbiegnięcie do środka GR i zabranie broni to Bugowanie??? Kto kręci ten kręci.

 

Jakie niby dowody mam zrobić?? Czyli za każdym razem gdy kogoś z CT zabije mam SS robić no bez przesady?...

 

Po drugie czekam na wypowiedzi graczy ,którzy byli wtedy na servie,bo na razie widzę tylko ludzi ,którzy nabijają sobie posty...

 


 

 

Jeśli tak tu się wypowiada Klaqson to widać , że ty chłopie coś tu kręcisz ;) zawsze się mówi prawde a nie krótkie wypowiedzi typu : pobieglem tam i zabilem go i nagle ban ? a po 2. nie wspomniałeś , że bugowałeś broń :)

 

 

 

 

 

 

Jakbym zbugował broń to bym zdążył zabić jeszcze Ivona,a po za tym nie potrzebuje żadnych bugów,aby zrobić ładny bunt.....

 

Pisze krótkie wypowiedzi bo to nie jest żadne Opowiadanie tylko streszczenie. Jak chcesz mogę ci całą rundę opowiedzieć ze wszystkimi szczegółami :)? Jeszcze jedno PO CO MIAŁBYM KŁAMAĆ?? Co z tego bym miał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1. Milus nie pisał żadnych obrazliwych tekstów typu "morda",

 

Po 2. Klaqson to bot, wogóle kto dał mu bana ??

 

Po 3. Od kiedy bany za Supa Bunty ??

 

 

 

Dziękuje, mam nadzieję, że Klaqson straci bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopaki powiem wam tak , nie wiadomo kto kłamie Klaqson czy Milus więc nie piszcie np

 

"Jeśli tak tu się wypowiada Klaqson to widać , że ty chłopie coś tu kręcisz" Zawsze może skłamać nie wiadomo może Milus miał rację ??.

 

 

 

"Nic o bugowaniu broni nie wspomniałeś" Nie wiadomo czy bugował bo Klaqson też na to dowodów nie ma i może kłamać. A na słowo nikt nie powinien wierzyć.

 

 

 

Jednak iż Milus nie ma dowodów to skarga zostanie na 100% zamknięta a Klaqson uniewinniony z oskarżeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...