Skocz do zawartości
Gość

Przyszła i na mnie pora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Ololasek

 

Nick na TS'ie: OloiBolo

 

Wiek:15

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Dość duże {byłem adminem na jailu}

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

 

Staż w CS-sie: 6lat z przerwami

 

Steam ID: STEAM_0:0:41579139

 

Dlaczego TY .!: Jestem z Wami od początku serwerowni, nigdy Was nie zawiodłem i myślę, że wkońcu przyszła na mnie pora.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 pon-pt 8h sobota

 

Kontakt: Steam, Ts

 

Forma płatności:sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja niestety mimo że cb lubię musze wypowiedzieć się na nie wymagania admina COD są postawione jasno minimum 16 lat więc dlatego na Nie.Poczekaj ten rok i złóż ponowne podanie a bd na 100 % na tak :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak :) Chodz jak już Durex powiedział wymagania są i trzba się bd ich trzymać chodź jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czy przez to, że mam 15lat ludzie mają patrzeć na mnie inaczej niż jak miałbym te 16lat? Dla mnie wydaje się to obojętne. Nie ważne czy masz 15 czy te 18 ważne abyś rozumiał jaką rolę będziesz odgrywał na serwerowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na tak, dobrych adminow nigdy za wiele, a dasz rade z 2 adminami? Dasz rade posiwecic mysle minimum 4 godziny dziennie na gre na obu serwerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę ze juz dość dużo graczy sie wypowiedziało w podaniu Pana Ololaska niech h@ sie wypowie ostatecznie. Prosiłbym o to serdecznie Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszę to tak. Ololasek to jedna z nielicznych osób która pamięta początki serwera. Pewnie nie wiecie ale gdyby nie on i jego koledzy ten serwer tak szybko by się nie rozwinął. 2 lata temu gdy poprosiłem go o pomoc udzielił mi jej poprzez sprowadzenie graczy na serwer. Miesiąc temu gdy powstał serwer Jail, Ololasek również nam pomógł go rozkręcić podobnie jak to było z cod modem. Masz za mało lat, lecz to co zrobiłeś dla tej sieci daje do zrozumienia że na tej funkcji - admina COD MOD na pewno sobie poradzisz i tylko nam pomożesz w rozwoju sieci. Dzięki za tak dużą pomoc i myślę że po tej wypowiedzi nikt nie będzie miał wątpliwości co do tego że jestem na tak. Przyjęty.

 

Pisz do któregoś z h@ po dalsze informacje.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...