Skocz do zawartości
Gość

Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: nie podoba mi się

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem swoje serwerownie. Kilka serwerów zostało sprzedanych do innych naprawde dobrze rozkręconych sieci. Kilka z nich stoi do tej pory :) Znam amxx i to się liczy :)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 (potrafię edytować lub napisać drobne pluginy, z edycją nie ma problemu )

 

Staż w CS-sie: 6-7lat

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ na serwerze brakuje adminów. Może i "posiadają" admina ale nie korzystają z tego nie "czyszczą" serwera z czitów. Na serwerze szerzy się pełno tych "dziadów" czitujących, chce pomóć serwerowni żeby takich ludzi było coraz mniej :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy od dnia, od zajęć w szkole, od tego czy mam ochotę, ale zazwyczaj mogę około 3 godzin pograć :) Nawet więcej w weekendy mogę grać naprawdę sporo :)

 

Kontakt: gg: 8976311

 

 

 

 

 

Nie posiadam mikrofonu, ale jestem w stanie udostępnić mój numer telefonu dla sprawdzenia mojego wieku czy też czy jestem po mutacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Neutral.

 

Plusem dla cb jest to , że posiadasz steam, doświadczenie i na grze zgłaszam odpaleńców.

 

Minusem , że grasz na serwerowni od paru dni i na forum też jesteś od paru dni.

 

 

 

Pograj dłużej , poudzielaj się na forum i bd na tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na serwie Cie widuje, informujesz tez mnie o przebywaniu na serwie haxow wiec jak dla mnie ogar chlop i jestem na tak :D tylko cos cieko z godzinami widze ale mam nadzieje ze nadrobisz tak jak ja swojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...