Skocz do zawartości
Gość

Podanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:ScappyKoko

 

Wiek:17

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem na COD mod ;>

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): ehh 4

 

Staż w CS-sie:ok 4 Lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Gram 4fun na DD2 i chciałbym umilić grę na tym serwerze oraz pilnować porządku ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: minimum 2H

 

Kontakt:GG <35947127>, TeamSpeak3, Prywatna wiadomość na forum oraz Steam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

aquax co ty mowisz scappus gdy mial pewnosc wieksza ze otrzyma to bedzie gral 24/24 xD Oczywiscie na TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

SirVer. Chyba chciales napisac 24/7 xD Scapus ja jestem na tak, chociaz nie gram na dd2. Ty byc spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja też będę na nie na razie bo nie chce kreować opinii że admini są rozdawani po starej dobrej znajomości. Więc Scappy pograj z 2 tygodnie albo z miecha jeszcze i napisz drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wilku może i po 'znajomości' lecz Scappy był bardzo dobrym adminem. Gram dosyć często na dd2 (staram się). Ale szczerze powiedziawszy przydałby się nam taki admin jak scappy. Informuje mi na steamie jak i w grze (może ma mało godzin na dd2, lecz to nadrobi).

 

 

 

Jestem na DUŻE TAK! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dizzyy daruj sobie takie komentarze. Ani na temat, ani zabawne. Post nie wnosi nic do tematu. Następny taki ukarany zostanie ostrzeżeniem.

 

 

 

 

Ja też będę na nie na razie bo nie chce kreować opinii że admini są rozdawani po starej dobrej znajomości. Więc Scappy pograj z 2 tygodnie albo z miecha jeszcze i napisz drugie.

 

 

 

 

A czemu nie Night skoro adminem był dobrym. Jestem za kandydaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Scappy, informujesz mnie sporo na Steam o cheatach, lecz czas twój na grze jest jeszcze troszkę za mały. Spróbuj złożyć podanie za jakiś czas, gdy poprawisz czas na serwerze. Podanie odrzucone.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...