Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: MindA?!`ak``lama

 

Wiek: 24

 

Doświadczenie (w byciu adminem): BArdzo Dużę

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

 

Staż w CS-sie: 8 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Myślę żę się przydam jest dużo adminów ale może z 5 gra ... ja jestem cały czas więc czemu nie?

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ile chce

 

Kontakt:GG 816262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK , widzę chłopa na dd2.Ogarnięty , nie spina się , gracze nie skarżą się na niego ! więc jestem POZYTYWNY w tym podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Znajomość AMX określasz na 9. Ciekawe czy potrafisz edytować pluginy lub napisać drobny własny ? Nie "hejtuję" ani nic w tym stylu, tylko ciekawi mnie ta znajomość axm :)

 

 

 

Ale tak, jestem na tak :) 3 razy tak przechodzisz do następnego etapu, dziekujemy ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pierwsze o co zapytam, to czy wgl posiadasz steam?

 

Bo dzisiaj zauważyłem osobę z tym samym nickiem co masz wpisany w podaniu i grał na non-steam, nie wiem czy to jesteś Ty, czy ktoś inny się podszywa, ale proszę o wytłumaczenie.

 

 

 

A co do podania, to wydajesz się ogarniętą osobą, ale na dzień dzisiejszy jestem na NIE.

 

Ponieważ, dopiero co konto założyłeś więc pewnie tylko na potrzeby tego podania, a po drugie nie widziałem Cię ani razu na serwerze, a jestem tak jakby często tylko dzisiaj zauważyłem tylko nie wiem czy to właśnie Ty.

 

Tylko wątpię żeby ktoś się pod Ciebie podszywał.

 

 

 

Pozdrawiam, PROLOGOS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz 3.5h gry. Niestety to bardzo mało, tym bardziej, że serwer już jest od dłuższego czasu. Na forum 2 wątki. Przywitaj się i podanie. Poudzielaj się, pograj trochę więcej. Na razie jeszcze nie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...