Skocz do zawartości
Gość

Przeczytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nie chce być chamski ale zaczyna mnie to już pomału wkur.. Latają czity po dd2 a my nic nie możemy zrobić!! ludzie uciekają z serwera

 

Ciągle się tracą admini na serwie jeżeli chcemy zrobić serwer na cacy to Panowie musimy coś z tym Zrobić!! bo jak tak dalej będzie to wszystko wyglądało to na dd2 będziemy grali SAMI

 

 

 

Proszę o Wypowiedz każdego Admina DD2

 

 

 

 

 

My Admini Staramy się jak możemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Też to zgłaszałem Constiemu ale nic z tym nie zrobiono..

 

AMX które jest wgrane na serwer powinno zostać wyrzucone -.-..

 

Bo nie ma dnia żeby amx nie działało, cziter lata sb po serwerze ludzie od razu bulwers a my mamy świecić oczami przed nimi?

 

Tak więc prosiłbym o naprawę tego amx bo to denerwuje i adminów i graczy.

 

_eTc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ciągle w naszych rozmowach jest to poruszane ale niestety nikt nie wie co morze być tego przyczyna gdyż na serwerze nie pokazuje nawet najdrobniejszego błędu . Dlatego ten problem nie został jeszcze rozwiązany ale z tego co mówił consec prawdopodobnie przyczyna leży po stronie disconect ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I po co taki wątek pisać. Cały czas jesteśmy w kontakcie na steam. Ech. Cały czas nad tym pracujemy. Jesteśmy w kontakcie z disconnectem i rozwiązujemy problem. A, że błędów w logach brak to działamy po omacku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Conse.... ja wiem Ty jestes czlowiekiem Ktory bardzo sie stara jak cala rada H@ i Inni Ale ja pisze juz od 2 tyg do H@ do ..... i dalej jest to samo;/

 

Przepraszam ze ja to zalozylem ale moze teraz ktos zacznie cos robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zastanawia mnie jednna sprawa,,,,,,,,Wszystkie serwery dzialaja. A DD2 sie pier... dlaczego?

 

 

 

 

 

Admin Conse oraz H@ bardzo sie staraja... lecz czas Ucieka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Można spytać o co chodzi? Podejrzewam z wypowiedzi że jak ktoś dostanie bana to go nie wyrzuca czy co? Mógłbym u siebie zrobić klona tego serva i zobaczyć co i jak (tylko ustawienia/listę pluginów potrzebowałbym ) bo amx patrząc nie taki trudny do odpalenia, gorzej żeby działało jak ma być ;P (pluginy nie są kompatybilne ze sobą itp)

 

Btw dlatego nie ma już /lotto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z tego co mi wiadomo ten problem zostal juz prawdopodobnie rozwiazany wiec wojtas pomoc juz nie jest potrzebna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak, bany nie działają ( a w zasadzie raz działa raz nie ).

 

Nie jestem adminem ale to nie trzeba nim być żeby widzieć, że gracz zbanowany automatycznie wchodzi znowu na serwer. Po banie zmienne IP trochę czasu zajmuje żeby to IP zmienić :)

 

 

 

H@ widać starają się i to cieszy, ale coś nie tak z DD2:/ coraz więcej czitów i więcej to bardzo zabiera graczy, bez których ta sieć będize stała w miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Serwer został przeinstalowany. W czasie nocnych testów żadnych problemów nie zauważyliśmy. Banowanie działało na ns i na steam. Na tą chwilę problemy z serwerem zostały zażegnane. Proszę o ewentualne zgłaszanie zauważonych problemów.

 

Na cheat`ów ze zmiennym IP nic nie poradzimy, bo nie chcemy blokować zakresu, gdyż możemy w ten sposób skrzywdzić uczciwych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Nie jestem adminem ale to nie trzeba nim być żeby widzieć, że gracz zbanowany automatycznie wchodzi znowu na serwer. Po banie zmienne IP trochę czasu zajmuje żeby to IP zmienić"

 

 

 

Zmiana ip w Neostradzie np zajmuje około 5 sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego Sawa! Jakbyś przeczytał regulamin wiedziałbyś o zakazie odświeżania tematów starszych niż 2 tygodnie. A wracając do meritum sprawy rekrutacja jest otwarta, więc proszę składać podania pod warunkiem spełnienia kryteriów zawartych we wzorze.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...