Skocz do zawartości
Gość

Rakiety miny granaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Otóż sprawa jest tak chodzi tu głównie o cybera dla mnie rakieta=granat i nie można skanować granatem 8s. Dlatego to samo chciał bym wprowadzić dla cybera czy innych klas z rakietami duchami ponieważ jest mapa elldorado taki morderca czy inny cyber znajduje się na respie przeciwnika w 3s. i nie którzy nie dadzą rady uciec i wybija on pół zespołu.Co do min ludzi się plują zresztą ja też nie kiedy że się nie da ich przeskoczyć bo niekiedy srają tymi minami po 3 w lini prostej i nie da się ich ni jak przeskoczyć dlatego był bym za tym żeby gracze stawiali po jednej góra dwie miny w przejściach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie rakieta to bazuka ;d. a jesli ma byc ,ss" sekund to i na bronie tez. typu awp scaut. iz ponieważ mozesz mnie na dachu zabić jak przelatuje ;d. wiec proponuje zrobić 4-5s na wszystko. tzn. 5s nie śmiertelności na wszystko i bd git ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no zgadzam sie z tymi rakietami otatnio Morderca wlecial mi w ryj na respie i nie zdarzyłem sie nawet ruszyć i odrazu rakieta w ryj i ded :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Awp czy różne takie pistolety raz nie mają takiej skali dwa nie można cię zabić jak np. stoje na respie po upływie 8s. dopiero więc wiesz Morderca robicie trochę paniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hm ja jestem z tym na nie teraz jak jest jest dobrze a to ze ty stoisz na respie to w 5 sec jak napisales jestes na drugiej stronie mapki i juz nie zabija cb na respie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dark ty masz bana na forum i dlaczego zrobiles multi konto skoro wyraznie w regulaminie pisze zakaz robienia multi kont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...