Skocz do zawartości
Trik3r

Problem ze Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W tym temacie chcialbym poinformowac wszystkich o moim steam, ktory z jednej przyczyny nie bedzie mi narazie działał, mysle ze za miesiac lub dwa moj steam sie pojawi "nowy". Miałbym tez do Was wielka prosbe jako nigdy nie sciagalem non steam to czy moglibyscie zaoferowac mi jakas znana wam stronke, ktorej moge zaufac!

 

 

 

 

 

 

 

PS. Wiem ze wystarczy wpisac w google, ale mysle ze macie swoje zaufane stronki dzieki ktorym mozecie sie ze mna podzielic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na każdej stronie w strefie download można się nadziać na zawirusowane bądź jakieś dziwne cs`y. Żeby reklam nie robić podam Ci na priv skąd ja pobrałem dla celów spectowania anonimowo cheat`ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


lagownia.eu zarejestruj sie i po lewej stronie w Menu bedizesz mial do pobrania, ja z niego korzystam w akademiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://steamcommunity.com/profiles/76561198044694077

 

Dostałes bana od steama za jakies wspomagacze kpisz sobie ^^

 

 

 

 

 

a Tutaj taki maly cytacik:

 

 

 

"

 

Valve Anti-Cheat System (VAC)

 

Ponieważ nikt nie lubi grać z oszustami.

 

Rozgrywka komputerowa powinna być przyjemna. W trosce o jak najlepsze wrażenia podczas gry wieloosobowej firma Valve opracowała najnowocześniejszy system zapobiegający oszustwom, który automatycznie wykrywa i na stałe blokuje graczy oszukujących na serwerach zabezpieczonych przez VAC. Dzięki temu gracze nie muszą się już martwić obecnością osób, które oszustwami zdobywają przewagę i psują zabawę innym.

 

System Valve Anti-Cheat jest aktywny jedynie na serwerach, które oznaczono symbolem tarczy. Tylko przedstawiciele firmy Valve mają możliwość blokowania graczy za pomocą systemu VAC. Administratorzy serwera mogą zablokować daną osobę i uniemożliwić jej grę na konkretnych serwerach, jednak nie mogą oni blokować graczy poprzez VAC. System VAC działa automatycznie, co eliminuje konieczność zgłaszania oszukujących graczy działowi pomocy technicznej Steam. W kwestii oszukiwania firma Valve wyznaje zasadę zerowej tolerancji ? niezależnie od okoliczności blokada VAC nie zostanie zniesiona."

 

 

 

 

 

Czyli to co Ty dostałes... i Ty sie ubiegasz o admina buahhahahahaahah, modl sie zebym Cie nie zbanował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chlopie mowie Ci ze na zadnych dopalaczach nie gralem. Poczytaj troche o tym.. ludzie tez wylapywali a nic nie mieli.. Nikogo tu nie chce oszukac, ale mowie Ci ze nie gralem na Dopalaczach.

 


 

Ja wiem jak Ty o tym sadzisz ( cziter i wgl) ale uwiez mi ze nigdy na dopalaczach nie jechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma ktoś problemy z fps?

 

Chodzi o steam..

 

Mam ponad 800 o.O i komendy na fps nie działają ^^

 

tak samo parametry starowe również, reinstalki cs, steama nic nie działa-.-..

 

Macie jakiś sposób na to? Bo juz mnie to denerwuje -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podobny problem ma Vedaar. Po powrocie Valve do wersji steam sprzed aktualizacji sytuacja powinna wrócić do normy. Każdy, lub prawie każdy ma jakieś problemy po tej nieszczęsnej aktualizacji. Dużo osób w ogóle nie może grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...