Skocz do zawartości
Gość

PING

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni mam problem z bardzo wysokim pingiem. Problem polega na tym że kompletnie nie wiem o co chodzi. Próbowałem wpisywać komendy szukałem na www.google.pl wył anty virusa i inne zbędne programy. Sprawdzałem kable resetowałem modem i nic. Ping na Cs-sie dochodzi nawet do 3/4k. Wchodząc na serwer mam max 20 pingu gdy chwile pogram skacze do 120,1000,800 jest mieszany. Czasami mam tam że nie mogę się nawet z ts połączyć. Mój internet to 8mb w nocy 16mb tyle wiem na ten temat. Jeżeli ktoś wie w czym może być problem proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie się tak zawsze dzieje jak mam jakiegoś wirusa, albo pora na formata. Nie wiem, może masz tą samą przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm mam też problem. Grając na serwerze wchodzę w steam, żeby do kogoś napisać. Po powrocie do gry mam ping powiedzmy do 1200 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musze sprawdzić czy na Non-Steam tak będzie może Vedaar ma racje że to przez STEAM. Ping mi zaczął skakać od momentu pobierania czegoś z serwera Only dd2 jeśli to coś pomoże. Sprawdzam w tym momencie Non-Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...