Skocz do zawartości
Gość

POMOCY ZE STEAM !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mam pewny problem ze STEAM. Po zainstalowaniu STEAM włączam go... oczywiście robią się aktualizacje czasami przy 33% wyskakuje błąd error i wyłącza się. Gdy nagminnie próbuje włączyć program dochodzi do 99% i gdy ma przeskoczyć na 100% wyskakuje mi anty virus że wykrył trojana przy pliku tier0_s.dll. Biorę wylecz i usuwa trojana wraz z plikiem a gdy wezmę ignoruj STEAM sie wyłącza i nie ma reakcji. Brałem od kolegi plik o nazwie tier0_s.dll i tak samo jak wcześniej wyskakiwał trojan tym razem przy czytaniu pendrive. Nie wiem co mam robić... instalowałem na innym dysku zmieniałem dysk twardy instalowałem od nowa i nic ciągle to samo. PROSZĘ O POMOC !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A jaki antywirus? Pozwól dokończyć aktualizację i zignoruj ostrzeżenie. Gdzieś mi się obiło o uszy, że antywirusy tak reagowały na aktualizację steam. Ale gdzie i kiedy nie mam pojęcia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mój antyvirus do "AVG Anti-Virus Free" Pozwalam dokończyć ignoruje ale on się wyłącza i kupa z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywal to i zainstaluj avasta. Polecam, radzi sobie nieźle i nie robi problemów. Pomijam, że darmowy. Może to AVG komplikuje.

 

A jaki masz system? Ochrona antywirusowa windowsa całkiem nieźle sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj jak Cons mowi moze byc to przyczyna anty virusa poniewaz kiedys spotkalem sie z taka sytuacja, mialem tez anty virusa podajrze Kaspersky nie chcial mnie dopuscic do gry poniewaz robila sie jakas aktualizacja i po polowie mi automatycznie wylanczalo ta gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...