Skocz do zawartości
Gość

Asysty

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wpadłem ostatnio na pomysł, że można by wprowadzić asysty na serwer, myślę że urozmaiciło by to rozgrywkę. np walisz w kolesia zostało mu 20 hp i on Cię dead i inny typek go dobije i w chwili jego śmierci dostaje się odpowiednią ilość expa w zależności ilości zabranego mu życia(im więcej hp mu zabierzesz tym więcej expa dostaniesz) i oczywiście ta osoba która go dobiła też by dostała odpowiednią ilość expa. Ale nie wiem czy laggowało by to serwer :/. Czekam na wasze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie za szybko by wbijało się lvl ;]

 

Walnąć HE i niech dostanie tak 9 osób i niech żyją i ty sobie idziesz gdzieś indziej zabijać a ktoś ich zabija te 9 osób i ty też dostajesz expa trochę do dupy :D

 

 

 

 

 

@Edit: Może na only dd2 jest fajny ale nie nadaje się w ogóle na cod'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no tak ale nie dostawało by się po "300" expa . ;P tylko by to było odpowiednio ustawione przez H@ no nie :) i zresztą to jest asysta a nie zabójstwo może od 3 do 15 expa za asyste było by dopowiednie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


beda asysty to bedzie duuzo nuke / duzo sg szybciej lvl wbijany bedzie i bedzie placz ze co chwile max lvl jest i trzeba reset robic albo ze duzo wysokich poziomow jest;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej sie bedzie grało bo to denerwuje czasami jak ktoś ci zabije w ostatnim momencie gdy został ci ostatni strzał :) wiec asysta nie ma byc zaliczana do Sg Nuke itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hunt dobrze tylko za duzo :P mi sie wydaje, że 15-20 expa za asysyte :P a tamten typ który go "dobił" także by miał asyste i nie liczyło to by sie do statystyk tylko dostajesz expa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...