Skocz do zawartości
Gość

Koktajl mołotowa

Rekomendowane odpowiedzi

Perk ten posiadał by podpalenie zawodnika na 15s. i zabranie 50 hp (fajnie by wyglądał jak by był taki oryginalny butelka podpalona) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na Tak tylko tak jak Aquax pisze czy by serwa niewywalało :) Już jest problem z ładowaniem klas a co dopiero wtedy by mogło być xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no bo do klas to ja jestem tego zdania żeby zrobić selekcje i wywalić szturmowiec/cichy zabujca prawie identyczna klasa perki wywalić typu wykradacz hp xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szturmowiec i cichy zabójca to prawie to samo :) ? Przecież jedyne w czym są identyczne to ak47. A co do perków to że ty ich nie używasz nie znaczy że inni również bo moim zdaniem wykradacz jest dobrym perkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh no fajna by była sprawa, podobne by to było do naboi zapalających. Pomysł fajny, tylko czy da rade coś takiego zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Revix Revix spokojnie chodzi mi o to że 2 klasa z AK-47 jest a ze scautem np. nie ma ani jednej xD A ty już nam nie siadasz -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie na ciskam na Ciebie. Tylko, że jeśli są to podobne klasy to jeszcze cybersuit też jest podobny skoro ma ak47 ? Klasy rzeczywiści się wolniej wczytują, ale czy 10s co 20 min was zbawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...