Skocz do zawartości
Gość

Uwagi na temat Klas Premium na Cod Modzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie Uśmiech Chciałym poruszyc temat O klasach premium a dokładnie o klasie ,,Ninja" Dokładnie mówiąc chciałbym w imieniu wielu graczy na Cod modzie o zklikfidowaniu klasy ponieważ Ninji jest coraz więcej i wielu graczy miedzyinnymi ja jestesmy Obrzurzeni! O uszy mi sie obiło że były wczesniejsze wątki na ten teamt i nie nie pomogło.Wiem serwer musi się z czegoś utrzymywac albo dodac zmienna klase za "Ninje" lub ja osłabic bo to jest szczerze mówiac TRAGEDIA :/ Proszę sie wypowiedziec na ten temat Uśmiech Z GÓRY DZIĘKUJE :>

 

 

 

 

 

GDY BEDA POTRZEBNE SCRENNY Z GRY TO ŻE GRACZE SA NIEZADOWOLENI TO DOSTARCZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wątek był na ten temat zaczynasz kolejny a jak się H@ wkurzy to polecą %%%

 

http://multi-head.pl/showthread.php?tid=4327 proszę tu masz kolejny wypowiedź na ten temat forum nie jest do zaśmiecania trochę poprzeglądaj bo inaczej robią się tylko nie potrzebne tematy w tym wątku z linka masz wypowiedź H@ (Aquaxa) na temat ninji czyli powstaje nowa klasa Oficer... Pozostaje czekać pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mat poczytałem ale sami ludzie piszaa na serwerze ze postaja 3 tematy ale h@ nic z tym nie robi wiec pozdro600 bym usunol je w h.... i nie bylo by problemu a wzamian bym dal inna klase premium a ci co maja ninje .. to bd czekac az sie im to skonczy ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po prostu ta klasa przynosi zyski serwerowi a więc szkoda by ją usuwać gdyż około 100 graczy nie wiedziało by czym grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm usunąć się nie da na pewno :) do zmian też jakoś nie widzę zapędów. Zmiana to nowa klasa która już jest ale Aqax ją sprawdza i sam czekam na nią choć mi tam ninje nie przeszkadzają za bardzo Jak dobrze słuchasz to je usłyszysz jak dobrze patrzysz to je zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chociaż nie mam tego w zwyczaju to podsumuję to brutalnie... płacz płacz i jeszcze raz płacz. Dla mnie ninja to darmowy frag zobaczysz pograsz dłużej to też będziesz miał takie podejście bo się przyzwyczaisz do nich to raz a dwa ninje słychać... więc problemu niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nightwolf może tak mówisz bo grasz na tym serwerze z rok niewiem ile ja tylko tydzien więc ja mam swoje zdanie a ty swoje ;_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale poco to 10 temat zakładać musimy się z tym pogodzić ze były są i będą musisz się przyzwyczaić a h@ nie usuną "kury która znosi złote jajka " Po 2 Ninja jest nie do końca niewidzialna wiec ja widać kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jam powiem tak ;>

 

Wczesniej byla ninja ( duzo bardziej nie widoczna, szybsza, niewidzialna czy to przy nozu czy broni ) wtedy byl placz

 

zostala oslabiona ninja, doszly nowe klasy + niektore ulepszone i moim zdaniem wyrownane jest a to ze niektore osoby nie orietuja sie od razu po respawnie i gina od ninji to tylko i wylacznie ich wina jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...