Skocz do zawartości
Gość

lagi na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sie spytac dlaczego na serwerze bywaja okropne lagi wrecz serwer albo sie laguje albo zawiesza sie cala rozgrywka. na dodatek jak nie ma zadnego admina niektorzy gracze MH (zwlaszcza Nowi) wlaczaja WH a potem na serwerze jest zwykly balagan :( gracze sie wtedy wyzywaja oskarzaja sie jeden po drugim i tak dalej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego wyzywania i WH tak było jest i będzie że przychodzą nabijają lvl z WH jak adma nie ma a później grają normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby levela nie nabijali kręcisz delikwentowi demko i wstawiasz na forum. Dostaje taki bana i levela nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, chyba masz coś nie tak z kompem albo z netem. Mnie tam wszystko śmiga bez problemu, więc nie jest to wina serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przez komputer bo sam nie jestem z takim problemem ze serwer na pare sekund staje w miejscu :)

 


 

kompa mam dobrego i nie tylko ja mam takie cos ze serwer staje czasami na pare sekund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też mam takie coś i trzeba przyznać że to wkurza bo właśnie jak nie zacina ci WaSiL to jest taka sprawa że wbijasz gdzieś i cie zacina a nie ma przed tobą nikogo odcina się i już albo nie żyjesz albo ktoś strzela w cb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...