Skocz do zawartości
Gość

txt i cele mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Często widzę bany za txt na codzie. O co to chodzi? Myślałem, że wiem, otóż: txt to miejsca, do których nie można dostać się "normalnie", czyli nie można tam np. wskoczyć samemu lub z użyciem kolegów, i przy tym miejsca GDZIE WIDAĆ WROGÓW PRZEZ TEKSTURKI ( na zasadzie: ty widzisz wroga, on ciebie nie widzi),albo też jesteś za jakąś niewidzialną ścianą. I teraz: co z tego, że koleś biega sobie po murze np. na dust2002? Nikt się go tam nie spodziewa - dobra jego. Po co go zaraz banować?

 

 

 

Teraz "cele mapy". Na początku jedna dygresja. Otóż nie ma czegoś takiego jak cele mapy! To tak jakby zlewozmywak miał cel (ma zastosowanie) ! Cele mają tylko ludzie! Krew mnie zalewa jak widzę na serwerze teksty: Cele mapy. To tak na boku :P

 

Dobra, teraz rzecz właściwa. Admini, dajcie ludziom spokojnie grać! To strasznie denerwuje gdy ktoś cię pogania w grze. Ja zawsze zrobię ten wasz "cel mapy", tylko, że po mojemu, na spokojnie. Jak zostaje sam na 4 to trzeba troszkę czasu poświecić żeby wygrać rundę. Nie bądźcie nadgorliwi! (to do ciebie Durex ;P). Oczywiście co innego gdy ktoś nagminnie kampi, aż czas rundy upłynie. Ale gdy została minuta do końca nie rzucajcie ciągle tych "celów mapy". Toć to jakaś faszystowska metoda! ;P

 

Aha, w regulaminie powinien być jeszcze punkt: nie kładziemy paki w miejscu gdzie przeciwnik nie będzie mógł sam jej rozbroić. Toż jak ninja położy pakę na skrzynce, to już zwykłe chamstwo jest ;P

 

Uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robimy to z prostej przyczyny drogi Baszmlaku gdyż każdy chce zagrać... a jak zostanie jeden chłop który wybiera się po pakę "2 dni" albo co lepsze nie podłożył jej od początku to jest bardzo irytujące. Już nie wspomnę ilekroć ktoś przebiega z paka przez bs i biegnie sobie dalej gdyż ma to w dupie. Sam zawszę jak mam pakę to pierwsze co robię to podkładam albo jej szukam jak nie mam. Co do hostów tu to jest w ogóle kpina nie zliczyłbym ile sytuacji na assalucie było że zostało 30 sekund a wszyscy ct kampią na respie. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...