Skocz do zawartości
Gość

Temat ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Piszą o tym wszyscy wkurza to też wszystkich ale proszę o zrobienie tematu w związku co z ninją bo porażka w ogóle co się dzieje na serwerze nie dość że jest szybka i trudno czasami trafić dwa mało widoczna i nie którzy nie ogarniają :facepalm: Mianowicie chciał bym żeby H@ zrobiło coś z tym bo to już staję się do du... serwer jak gra 5 ninji w przeciwnej drużynie... Wiem że padną tu słowa a nie podoba ci się nie graj lub to premium... Tylko że weźmy pod uwagę inne klasy premium iiiii? Dlatego jeszcze raz napisze ludzie zróbcie coś bo masę ludzi nie gra tu przez dzieci...(ninja) :facepalm::@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja propozycja jest taka że albo -20 kondycja albo -grawitacja bo Aguax idź popatrz co się dzieje na serwerze wszyscy biorą ninje bo ona denerwuje... A jak by się zabrało grawitacje to by znikły problemy z banami za txt bo nie ma admina no chaos normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja powiem tak płacz zawsze był jest i będzie osobiście nie gram ninja i gram normalną klasą i jakoś nie narzekam po prostu trzeba być spostrzegawczym na nie biec na "chama".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moja propozycja byla by taka dac jej 1/2 z kosy i dac jej troche wiecej kondycji albo to 20 wytrzymki zamiast 0.

 

P.S sorki za ortografie ale z telefonu pisze.

 


 

moja propozycja byla by taka dac jej 1/2 z kosy i dac jej troche wiecej kondycji albo to 20 wytrzymki zamiast 0.

 

P.S sorki za ortografie ale z telefonu pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobra na moje moga skasowac ninje ale za to na czolgiscie niech skasuja bezlik..

 


 

Dobra moga skasowac ninje ale przy czolgiscie niech skasuja Bezlik ammo bo co to ma byc ze durex np. eldorado wskoczy na respa z czolgista i 2/4 Druzyny rozwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś mi się wydaje ze nic nie da to spowolnienie(-20 kondycji) przy takich lvl jak mają teraz .Ja bym raczej proponował zwiększyć ninji grawitacje.

 

 

 

Co do czolgisty to fajnie jakby mu dać magazynek za fraga a zamiast tego shotguna np. famasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi osobiście ona nie przeszkadza, jeżeli w porę się ogarnie jest ona do zauważenia, a co do klasy która widzi nie widzialnych to jest perk Eagle Eye. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...