Skocz do zawartości
Gość

Takie tam moje przemyslenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na taki pewien pomysł wiem ze ninji nikt tu nie usunie chociaż jest bardzo denerwujaca ale mam pomysł co można zrobić aby sie z nimi lepiej grało bo jest ich prawie pół servera jest to bardzo denerwujace kiedy idzie ci dobrze a tu zaraz kosa w płuco i ks poszedł ... i skoro miny tez są nie widoczne i denerwujace ale przynajmniej nie psują ks'a wiec wpadłem na pomysł aby zrobić tak żeby ninje tez ks'a nie psuły co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym za tym że jak już się strzela w tego ninje to żeby się gościu zatrzymał a nie strzelasz w niego a ona dalej leci na ciebie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro z minami tak sie da zrobic to i z ninjami tak samo apropo ciebie mat to by ninja byla bez sensu jak strzelasz to i tak ona zwalnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nie wiem, niech się dzieci cieszą że mogą popylać na ninji. Jak dostaną do ręki broń to okazuje się że grać nie umie. Taki cały urok życia, czasami trzeba się męczyć z czymś co daje nam kasę i możliwość utrzymania serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym dał tak z -20 na kondycji :D i po sprawie :D inne klasy mają po 120 kondycji... dużo mi sie zdaje mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sie podziele moim przemyśleniem.Skoro z awp,rakiet nie można zabijać przed upłynięciem 8 sek to dlaczego za zabicie normalnie przed 8 sek nie ma bana.Mało tego z perkiem betonowe ciało(chyba każdy wie o kim mówie :D) jest jeszcze łatwiej zabić normalnie niz z awp czy rakiet ponieważ gracze mają nie mało kondycji.Dzisaj sobie zabiłem tt przez "szpare" w bramie na mapie de_alexandra i dostałem za to bana.Mnie się wydaję że ten "przepis" jest troche śmieszny i powinien zostać zniesiony przynajmniej dla awp albo zostać lepiej sprecyzowany typu "skan na eldo przed 8 sek" zabroniony a nie normalne zabicie kiedy koleś mnie ostro napierdala.Jest jeszcze jedna opcja zmienić czas z 8 sek na 2-3 ci co się nie opierdalają(nie stoją afk) spokojnie uciekną

 

 

 

ps: co do ninjy dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14. Nie walimy z rakiet na RESP WROGA i z awp przez 5-8 sec.

 

 

 

Tutaj zaznaczam RESP WROGA, dlatego możesz gracza zabić gdziekolwiek indziej w ciągu 8 s. A wracając do tematu to dla mnie pasuje tak jak jest. Jest to klasa premium i musi być lepsza, ale w końcu nie jest nie widzialna i można ją zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale revix i mat wy mnie nie rozumiecie niechce jej osłabiac ;d ona na tym nic nie straci tylko zebyśmy ks przez nie nie tracili ... ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to bylby bezsens jak juz napisalem.. dlaczego ninja ma nie potrafic niszczyc KS ? kazda klasa moze a ze z min sie nei da jak dobrze pamietam to tak jest i jak by sie dalo to zmienic to bylo by zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też sądzę tak vedaar to by było bez sensu bo dużo osób by już miało wyzwania zrobione (chociaż połowe) . sam gram ninją tylko dlatego że one mnie wkurzają jak gram normalną klasą. już bardziej był bym za tym aby zabrać ninja 20 kondychy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ale ogólnie trzeba coś zrobić z tą klasą bo ona nie dość że denerwuje to jeszcze niszczy ks i co najważniejsze ninją gra połowa ludzi na serwie i Revix racja da się zabić jak lata 1 gościu koło ciebie a nie 3 czy nawet 5 :) Weźmy takiego Kondzio wejdzie na jedną mape i ma nuke... (bo jemu jest łatwiej zabijać niż innym klasą?) Może nowa klasa Oficer coś wniesie ale żeby tak z -20 na kondycji było to był bym za całkowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...