Skocz do zawartości
Gość

Problem z komputerem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w zasadzie to szukam pomocy w rozwiązaniu problemu z moim złomkiem czyli komputerem. Więc tak gdy gram w CS lub siedzę w internecie, oglądam film lub w ogóle nic nie robię komputer mi się zawiesza. Gdy już się odwiesi po upłynięciu ok 20 min zawiesza się ponownie po czym na monitorze wyskakują takie dziwne kratki (Koloru czerwonego) Czasami są na połowie monitora czasami na całym. Na początku myślałem że to karta graficzna lub sterownik źle zainstalowany gdyż owa karta graficzna ATI Radeon HD 5450 512MB przystosowana do Windowsa 7 została wymieniona z karty graficznej 1GB (nazwy nie pamietam wiem tyle że GeForce) bo się prawdopodobnie spaliła. Sprawdzałem sterownik i jest zainstalowany. Czasami gdy wyskoczy dana awaria można naprawić ja za pomocą "Alt + Ctrl + Delete" Kto ma windowsa 7 wie że można tam zmienić szybko użytkownika więc tak robię i komputer powraca do normalnego stanu ale czasami nie da się tego naprawić i trzeba zresetować komputer. Jeśli chodzi o internet... jak siedzę dajmy tan na www.google.pl i wyskoczą mi te kratki zminimalizuje stronę znikają i pulpit jest czysty a gdy wezmę przywrócę stronę są ponownie. Zamknę stronę otworzę nową i już tego nie mam.

 

 

 

Proszę o pomoc bo już mnie wkur**a ta awaria. Pozdrawiam NBK.

 

 

 

 

 

CLOSE PLEASE !!! Już znalazłem usterkę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...