Skocz do zawartości
Gość

Podanie TetrahydroCannabinol ; >

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TetrahydroCannabinol ; >

 

Nick na TS'ie: Tetra

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka razy udało mi się uzyskać admina na serwerze FFA . Tego się nie zapomina.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-10

 

Staż w CS-sie: ok. 3 lata

 

Steam ID: Weslaq1996

 

Dlaczego TY .!: Uważam że podczas dnia admini z servera wychodzą i gdy nie ma nikogo kto mógłby ogarnąć niemiłe bądź czitujące towarzystwo to przyda się ktoś kto będzie w stanie to zrobić . Uważam że przestrzegać regulamin to dla mnie nie problem . I dlatego właśnie ja .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok. 4 godz .

 

Kontakt: Gadu-Gadu : 19047518

 

Forma płatności: SMS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to teraz dorzuciłeś do pieca... wybór jest tak wielki i tylu zgłosiło się ludzi. Co do Ciebie grasz często na serwerze, czasami Cię upomnę. No ale graczy podajesz mi zawsze na u@, no i chyba najwięcej grasz ze wszystkich kandydatów. Lubiany przez graczy, jednak TS i nawet nie wiem czy masz Steam. Forum także masz do ogarnięcia bo z jednym postem to dobrze to nie wygląda.

 

Jak na razie masz u mnie neutrala, jednak czekam aż poprawisz te wszystkie rzeczy i spotkamy się na serwie jako adminy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TetrahydroCannabinol ; > : ej wbijajcie na foruuum i glosowac na mnei panowieee !

 

 

 

 

 

*DEAD* TetrahydroCannabinol ; > : EJJJ WBIJAJCIE NA FORUUUM I NA MNEI GLOSUJCIE ZLOZYLEM PODANKOOO !

 

 

 

 

 

przez takie cos jestem na nie ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale dlaczego ja nie powiedziałem żeby głosowali na tak napisałem tylko dla ich informacji żeby wiedzieli że zaistniał taki post i żeby wyrazili swoje zdanie na mój temat nie namawiałem ich do pozytywnego głosowania . Bo nie ma co się oszukiwać większość ludzi z servera rzadko bywa na forum i nie obchodzi ich to zbytnio moim zdaniem nie powinno spowodować to negatywnego podejścia do tego tematu z twojej strony Vedaar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale dlaczego ja nie powiedziałem żeby głosowali na tak napisałem tylko dla ich informacji żeby wiedzieli że zaistniał taki post i żeby wyrazili swoje zdanie na mój temat nie namawiałem ich do pozytywnego głosowania . Bo nie ma co się oszukiwać większość ludzi z servera rzadko bywa na forum i nie obchodzi ich to zbytnio moim zdaniem nie powinno spowodować to negatywnego podejścia do tego tematu z twojej strony Vedaar

 

 

 

 

TetrahydroCannabinol ; > : ej wbijajcie na foruuum i glosowac na mnei panowieee !

 

 

 

 

 

*DEAD* TetrahydroCannabinol ; > : EJJJ WBIJAJCIE NA FORUUUM I NA MNEI GLOSUJCIE ZLOZYLEM PODANKOOO !

 

 

 

 

 

 

Kpisz sobie ta wypowiedzia ?

 

 

 

Podanie odrzucone nie masz nawet steam albo nawet nie wiesz co to jest steam bo podales jakis nick/login czy co to tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po mimo sympatii do cb musze byc obiektywny

 

A wiec malo post

 

Duzo kandydatow jak ostin napisal

 

Grasz duzo

 

 

 

Piszesz dość sensownie na u@

 

Na probe na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...