Skocz do zawartości
Gość

Moja propozycja klasy i perk

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa: Ciężki Snajper

 

Umiejętności: 150% (+int) dmg ze scouta

 

Bronie: scout, deage, nóż

 

Statystyki:

 

0 int

 

15 zdrowia

 

10 wytrzymałość

 

15 kondycji

 

 

 

Perk: Peleryna Niewidka

 

Umiejętność: 3-8 sekund niewidzialności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A mi się podoba i klasa i perk bo argument że niema zwykłej klasy ze scoutem bardzo do mnie przemówił. Liczę że ktoś się podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem ale ten Vesper to za dużo się rządzi moim zdaniem każdy temat każda klasa jest dobra a gościu zaraz zamykać temat śmieszny jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym temacie popre Wilka gdyż scout jest tylko w Konspirancie lub w perku a więc ludzie którzy lubią grać scoutem nie mają jak chyba że zdobędą perk lub kupia premke W sprawie klasy Jestem na Tak.

 

 

 

Co do perku takze Tak gdyż jest to perk na łatwe przedostanie się na plecy wroga i wtedy gdy ktoś pomyśli to na 1 lvl moze złapać pare fragów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od perku zależy czy jesteś "widzialny" tak jak ninja czy całkiem cie nie widać i nie sądzę żeby w 5-8s. dostać się na plecy wroga. Jeśli bedziesz po tym perku całkiem nie widzialny pomyślmy jak trafi na niego ninja tak że przesrane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jest ok ,) A ty Vesp3r nie jestes od decydowania o zamknieciu tematu . Temat jest otwarty wiec mozna pisac , jak widac tylko ty Vesp3r sie wypowiedziales co nie jest rownoznaczne z odrzuceniem propozycji . O tym to juz H@ zadecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcę ratować perk :) Proponuję +20 kondycji i + 60 podczas używania perku czyli te kilka sekund i 1/3 z noża lewym przyciskiem także podczas używania perku i można bybylo wydłużyć czes jego działania.

 

(Mam nowe konto). Co wy na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...