Skocz do zawartości
Gość

Mam problem ;;/

Rekomendowane odpowiedzi

mam latop firmy toshiba dzis rano wlaczylem komputer i nie dzialaja mi glosniki ;/ na poczatku dzialaly sluchawki a teraz nic nie dziala sterowniki pisze ze dzialaja poprawnie ;/ wie ktos oco moze chodzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jaki masz windows ? może w panelu sterowania masz przełączone na słuchawki dlatego Ci głośniki nie działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz dźwięk Realtek'a to sprawdź w programie, czy nie masz wyciszonych i czy porty są aktywne. Jak nie, zrób prosty reinstal sterowników. Jeśli to nie pomogło - problem sprzętowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli masz 7 to ona jest taka podła że jak nie odznaczysz opcji to może Ci same programy po wyciszać spróbuj wejść w mikser może w tym tkwi problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewentualnie właśnie sprawdź tak jak Wilku mówi MIKSER tam system sam potrafi Ci powyciszać aplikacje itp. Ja jutro u siebie Win 8 instaluje :D zobaczymy co w nim wymyślili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ewentualnie właśnie sprawdź tak jak Wilku mówi MIKSER tam system sam potrafi Ci powyciszać aplikacje itp. Ja jutro u siebie Win 8 instaluje :D zobaczymy co w nim wymyślili :)

 

 

Nie chcę być złośliwy... natrętny... porywczy? Po prostu nic nie wniosłeś do tematu. Napisałeś, żeby zrobił tak jak napisał poprzednik. PO CO? Niegrzecznie rzecz ujmując... nabijasz licznik? Ponadto temat chyba nie służy do chwalenia się swoim rozmiarem buta, orientacją seksualną, tym jak wabi się Twój pies czy w końcu INSTALACJĄ WINDOWS 8... Innymi słowy, sam powinieneś się ukarać za spam. (Swoją drogą, mogłem to napisać prywatnie, ale gnojenie moderatora publicznie jest po prostu awesome)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No kolego a Ty swoimi odpowiedziami powalasz, nie wiem czy próbujesz się dowartościować czy jak ale zaczynasz być śmieszny. Twoje wypowiedzi normalnie mnie rozwalają i poza tym jakbyś nie zauważył to piszemy w Off-Topiku a tutaj postów się nie nabija ( Wielki informatyku). Ogarnij...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No kolego a Ty swoimi odpowiedziami powalasz, nie wiem czy próbujesz się dowartościować czy jak ale zaczynasz być śmieszny. Twoje wypowiedzi normalnie mnie rozwalają i poza tym jakbyś nie zauważył to piszemy w Off-Topiku a tutaj postów się nie nabija ( Wielki informatyku). Ogarnij...

 

 

Nie jestem Twoim kolegą, nie zapędzaj się tak. Dowartościować? Gdzie? Zacytuj fragment gdzie chcę się dowartościować, proszę. Zaczynam być śmieszny? Moje wypowiedzi Cię rozwalają? Jak Cię rozwalają? Intelektualnie? Co ma informatyka do zasad (mechanizmów?) panujących na forum. Nie byłem świadom, a Ty mnie o tym poinformowałeś (to jedyny sensowny powód Twojego posta). Najpierw myślimy, potem myślimy jeszcze raz, potem powtórz tę czynność kilka(naście) razy i dopiero możesz ze mną wejść w dyskusję.

 

 

 

Swoją drogą, 27 lat? Proszę Cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...