Skocz do zawartości
Gość

Problem z TS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z ts'em. Od kilku dni wraz z kolegami próbujemy zrobić mi na komputerze program do rozmawiania z innym graczami. Więc tak... gdy wł ts widzę wyciszony mikrofon którego nie mogę wł. Ogólnie mikrofon działa bo sprawdzałem od razu po zakupieniu. Dźwięk z mikrofonu idzie przez głośniki ale inni gracze mnie nie słyszą. Instalowałem go kila razy grzebałem w opcjach karty dźwiękowej i nic z tego. Ustawiłem przycisk na wł wył rozmowy w programie. Nie wiem o co z tym chodzi. Proszę o szybką i skuteczną odpowiedź na pewno wynagrodzę plusem :D

 

 

 

Pozdrawiam Natural Born Killaz:@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


właśnie wiem że coś jest z karta ale nie wiem dokładnie co czy to coś z oprogramowaniem czy z wejściem do mikro. Nowy komputer i same problemy... Jak ktoś może wiedzieć co to może być to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutralne mikrofonu czekaj zaraz powiem jak to się sprawdza czy masz sterowniki

 

 

 

na mój komputer prawym przyciskiem wybierasz właściwości następnie otwiera Ci się okno wybierasz menadżer urządzeń i tam masz wszystkie swoje urządzenia poszukaj czy masz tam mikrofon . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A przez rejestrator dźwięku w windows'ie, dźwięk leci ? Jak tak to w team speak'u ustawieniach [options->Capture->Capture Device (podaj co masz tutaj w okienku) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...