Skocz do zawartości
aquax

Balans klas na COD

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie na naszym cod modzie są klasy które nie są grane w ogóle. Są też takie które są dla niektórych za silne. Dzisiaj wieczorem lub jutro zrobię liste wszystkich klas i proponowane prze ze mnie zmiany które można by było wprowadzić na cod moda , aby umilić wszystkim grę i nie odstraszać nowych graczy. Możecie pisać pod tym tematem wasze propozycje co do cod moda.

 

 

 

@edit niestety dzisiaj nie wyrobie sie z napisaniem tego tematu wybaczcie. Mam nadzieje ze jutro juz bede miec wiecej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


heh takie coś już było i do tego poprawek dużo było a jak wiadomo każdy ma inne gusta więc po paru postach zrobi się pewnie offtop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Talib :

 

zabrac : ----

 

dodac : twardy dekiel badz jakas bron typu ( mac 10 / p90 ? )

 

 

 

Chorazy :

 

zabrac : 1 rakiete

 

dodac : eagle eye

 

 

 

Ninja :

 

zabrac : 1/1 z noza

 

dodac : 1/2 z noza

 

 

 

Amadeusz:

 

zabrac : 5 dmg ( zostanie 10)

 

dodac : bazuke ( 2-3 strzaly )

 

 

 

narazie tyle z klas ;] aha i jak mozna poprawic jeden perk Skrzydla Archaniola ( sila + wysokosc skoku = mocniejsze tupniecie )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie zamiast je usunąć lepiej będzie poprawić aby nimi grano ;p.

 

 

 

Snajper

 

 

 

Co tu mówić słaba klasa. Można by dać 1/1 z awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już tam kiedyś proponowałem co można zmienić w poszczególnych klasach.

 

Nawet dużo się nie trzeba zastanawiać tylko zerknąć do działu "Wasze klasy/perki", i po prostu wprowadzić kilka z tych klas automatycznie usuwając te najstarsze/najnudniejsze, na jakiś okres testowy i kontrolować jak to się sprawdzi =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBK klasa ze scoutem to była osobna propozycja, bo właśnie dośc dużo osób się wypowiadało że bardzo chętnie zagrałoby darmową klasą ze scoutem.

 

Kiedyś chyba próbowali snajpera ulepszyc czyż nie?

 

Bodajże miał 2 skoki, mniejszą widocznośc na nożu i ja bym mu jeszcze dodał 1/4 z he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Legionista to tam bodajże miał scouta i 2 rakiety.

 

Była propozycja żeby dać mu 1/3 ze scouta, mniejsza widocznośc, 2 skoki, 1/6 na natychmiastowe przeładowanie, 1/2 z kosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Była propozycja żeby dać mu 1/3 ze scouta, mniejsza widocznośc, 2 skoki, 1/6 na natychmiastowe przeładowanie, 1/2 z kosy.

 

 

 

 

Z taką klasą mogło by być fajnie :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o moje zdanie to ulepszyłbym amadeusza a dokładniej dał mu chociarz flasha i he albo jakąś apteczke lub podwójny skok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...