Skocz do zawartości
Gość

!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie będę owijał w bawełnę !!Ej mówię to w prost trzeba zacząć coś robić bo powoli serwer się jebie i mniej graczy gra !!

 

I tera mówię to do adminów i H@ !! Mniej graczy gra gdyż coraz więcej gra na serwerze graczy na różnych wspomagaczach trzeba zrobić tak że kto może niecha wbija na serwer z rana żeby ogarnąć tych graczy !! I jeszcze te spory pomiędzy adminami które są niepotrzebne i psują trochę grę na serwie !!

 

 

 

 

 

To tylko moje zdanie każdy ma inne i liczę że wy też wyrazicie swoje zdanie i opinie gdyż na to liczę i da do myślenia wszystkim !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam sie w 100 % z hajzerem. A co do tego zeby rano ktoś wszedl to ja niestey nie moge najszybciej 10/11 bo do tej godziny spie i szybciej jakos nie daje rady wstac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się i powiem tak grałem podajże o 3 rano grała znana osoba na serwie i miała wyjebane na h@ po prostu wszedłem na specta zobaczyć co się dzieje jak inni grają to praktycznie 5 z 10 osób którzy buli na serwie używali wh bo perfidnie napierdalali przez ściany bo to było widać ale jak się pisze na u@ to nie którzy admini mają cię w dupie i nawet nie postarają się żeby na specta wbić i zobaczyć więc to moja opinia żeby h@ coś zrobił z tym na serwie .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o 3 rano ? czlowieku kazdy o tej spi ;x

 

a co do adminow to nie bedziemy zabierac bo sa wakacje nie kazdy siedzi w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niech admini którzy maja jakiś problem niech rozwiazują to na PW a admini ktorzy sie spinaja na forum lub na servie powinni byc ukarani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

o 3 rano ? czlowieku kazdy o tej spi ;x

 

a co do adminow to nie bedziemy zabierac bo sa wakacje nie kazdy siedzi w domu.

 

 

no dobra ale jak taki BounDer nie raz jest na serwie piszę na u@ to ma głęboko w dupce to co się pisze o cheaterach albo żeby sprawdził chociażby ....

 

 

 

 

 

EDIT BY VEDAAR:

 

lepiej taki niz taki co banuje caly serwer^^

 

ups edytowalem ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są wakacje i każdy ma prawo odpocząć sobie. Jeśli rano będzie grał jakiś hacker to niech gracz zrobi demko i wstawi je na forum a nie płaczą później, że adminów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do tego ze malo ludzi gra to:

 

sa wakacje nie kazdy jest

 

cod mod z takim lvlem juz nie jest najbardziej popularny teraz fast expy

 

 

 

no i dodam ze tak okollo godziny 15-17 najmniej osob gra ale potem serwer zapełnia sie i jest git do jakiejs 1 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no wlasnie w wakacje niby ludzie maja wolne od szkoly ale siedza na dworze lub gdzies wyjezdzaja vedaar ma racje teraz modne sa fast expy tak jak to bylo z prywatnymi serverami w metnie :)

 

Reasumując: w wakacje gra mniej osob to nie jest wina adminow jak admini maja jakies problemy niech rozwiazuja to na PW jesli jakis admin wam zawinil to piszcie skarge admini nie moga grac 24 h na dobe jesli widzicie czitera na servie idzcie po admina jesli nikogo niema na forum steam gg nagrac demko i tyle .. mysle ze to tyle na ten temat. Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...