Skocz do zawartości
Bad ek`

Mapa De_alexandra ---> sprostowanie tekstur

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie było kilka niedomówień z naszej strony (administracji). Chciałbym wyjaśnić trochę gdzie są tekstury.

 

 

 

Pokażę Wam jak da się wejść na "górę". Oczywiście miałem sv_gravity 800 na NEW GAME.

 

 

 

Wszystko zaznaczyłem czerwonym kolorem.

 

 

 

1. Znalazłem jeden sposób wejścia (po skałce, koło respa terrorystów):

 

 

 

20383109.jpg

 

 

 

38685979.jpg

 

 

 

2. Nie dało się wejść na te miejsca (czyli moim zdaniem, jeżeli admin zobaczy kogoś to leci ban):

 

 

 

14982343.jpg

 

 

 

47399783.jpg

 

 

 

59271341.jpg

 

 

 

62056523.jpg

 

 

 

85310443.jpg

 

 

 

29934561.jpg

 

 

 

Oczywiście na wszelakie DRZEWA NIE MOŻNA WCHODZIĆ!

 

 

 

Jeżeli znajdzie ktoś jakieś miejsce gdzie nie można wejść dajcie link z obrazkiem.

 

 

 

 

 

POZDRAWIAM

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic tylko skrzydła archa dropić :D


 

Po za tym powinny tu być wszędzie txt ponieważ zwykłą klasą na tej mapie zanim wyjdziesz tym sposobem co napisał Badek gdziekolwiek zginąłbyś 10 razy. No nieprawdaż?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie na tej mapie wszędzie powinno być txt oczywiście na budynkach bo dużo ludzi nie wie jak się tam wychodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TXT WSZYSTKIE BUDYNKI TO TXT JA JUZ TO MOWILEM KILKA TYGODNI TEMU JAK GRALEM

 

 

 

P.S SCIANY I MURY TAK SAMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no w tym problem ze raczej wszyscy maja to gdzies Vedaar ;) Nie raz Cie cytowałem jak kiedyś wyjaśniłeś, że wszystkie budynki to TXT, żeby skończyć z odwiecznym problemem na tej mapce. Uważam, że ta mapa jest niereformowalna pod tym względem i ciągle ktoś na niej będzie latać "bo można" " bo zawsze się latało" " bo idź się zapytaj że można" :P gadaj z głupim to Cię osr...

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bad eK dobra robota i juz wiem gdzie są txt.A co do wypowiedzi Boundera to sie zgadzam zanim mapy niebylo to tez sie gralo.Szlo ruwnierz usunąc jakiegos dusta poniewarz dzieciaki wybierają ciągle dusta westwood i tak w kolko

 

pomoglem daj + :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mirek zlituj się ... Piszesz, że dzieci wybierają a ty sam lepszy nie jesteś. Twoja ortografia mnie razi po prostu. Zamiast grać w cs zainwestuj w słownik ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Revix i co z tego jak pisze doczepiacie sie do inny a na siebie niepopatrzycie.Ja tak pisze bo mi wygodnie a nie bede sie pirrdzielil z polszczyznom nie jestem w szkole tylko w doma.Jesli chodzi ci ze sam wybieram dusta i westwoda mapa po mapie to sie mylisz.Ciebie to widzie z 3.4 razy lub wcale.Gdy admin jest podrzebny to go niema ja gram od 3 w poludnie do 2.30 w nocy i admini w noc niegraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Powiedz to Durex'owi i Karany'emu :):)

 

 

 

 

Jeżeli ich zobaczę, to na pewno poleci ban. Nie jestem maszyną, która siedzi ciągle... (lecz ostatnio tak się zdarzało) ;p

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ja gram od 3 w poludnie do 2.30 w nocy i admini w noc niegraja

 

 

 

 

Mirek już Ci pisałem że masz się ze swoimi postami ogarnąć i samą polszczyznę też!!!!!! Poczytaj regulamin forum, żebyś któregoś dnia się nie obudził a tu na forum pisać nie możesz!

 

 

 

Co do godzin których NIBY grasz pfff jakoś jestem na serwie od paru godzin i Ciebie nie widzę, poza tym tak było codziennie wstecz o parę tygodni więc przestań pisać głupoty! Dla Twojego dobra.. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no moim zdaniem admini często przesiadują na serwie :D Szczególnie Bad ek` "maszyna" jak już wejdzie to "aimerów" przyciąga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezduch ja gram teraz kiedy byly swieta a tak to nie ostatnio gral badek i bounder a w przedworacz to gral ino grim a o kolo 4 to diu i ja i 0 adma bylo a cb w nocy niewiduje a gram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...