Skocz do zawartości
Bad ek`

Mapa De_alexandra ---> sprostowanie tekstur

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie było kilka niedomówień z naszej strony (administracji). Chciałbym wyjaśnić trochę gdzie są tekstury.

Pokażę Wam jak da się wejść na "górę". Oczywiście miałem sv_gravity 800 na NEW GAME.

Wszystko zaznaczyłem czerwonym kolorem.

1. Znalazłem jeden sposób wejścia (po skałce, koło respa terrorystów):

20383109.jpg

38685979.jpg

2. Nie dało się wejść na te miejsca (czyli moim zdaniem, jeżeli admin zobaczy kogoś to leci ban):

14982343.jpg

47399783.jpg

59271341.jpg

62056523.jpg

85310443.jpg

29934561.jpg

Oczywiście na wszelakie DRZEWA NIE MOŻNA WCHODZIĆ!

Jeżeli znajdzie ktoś jakieś miejsce gdzie nie można wejść dajcie link z obrazkiem.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szczerze? Ta mapa nie jest dostosowana pod wszelkiego rodzaju mody gdzie klasy postaci mają mniejszą grawitację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Nic tylko skrzydła archa dropić :D

Po za tym powinny tu być wszędzie txt ponieważ zwykłą klasą na tej mapie zanim wyjdziesz tym sposobem co napisał Badek gdziekolwiek zginąłbyś 10 razy. No nieprawdaż?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Jak dla mnie na tej mapie wszędzie powinno być txt oczywiście na budynkach bo dużo ludzi nie wie jak się tam wychodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

TXT WSZYSTKIE BUDYNKI TO TXT JA JUZ TO MOWILEM KILKA TYGODNI TEMU JAK GRALEM

P.S SCIANY I MURY TAK SAMO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

no w tym problem ze raczej wszyscy maja to gdzies Vedaar ;) Nie raz Cie cytowałem jak kiedyś wyjaśniłeś, że wszystkie budynki to TXT, żeby skończyć z odwiecznym problemem na tej mapce. Uważam, że ta mapa jest niereformowalna pod tym względem i ciągle ktoś na niej będzie latać "bo można" " bo zawsze się latało" " bo idź się zapytaj że można" :P gadaj z głupim to Cię osr...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta mapa jest problemem troszkę. Nie lepiej byłoby usunąć ją z serwera? Kiedyś jej nie było i graliśmy. Nie było by problemu bynajmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Bad eK dobra robota i juz wiem gdzie są txt.A co do wypowiedzi Boundera to sie zgadzam zanim mapy niebylo to tez sie gralo.Szlo ruwnierz usunąc jakiegos dusta poniewarz dzieciaki wybierają ciągle dusta westwood i tak w kolko

pomoglem daj + :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Mirek zlituj się ... Piszesz, że dzieci wybierają a ty sam lepszy nie jesteś. Twoja ortografia mnie razi po prostu. Zamiast grać w cs zainwestuj w słownik ortograficzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Revix i co z tego jak pisze doczepiacie sie do inny a na siebie niepopatrzycie.Ja tak pisze bo mi wygodnie a nie bede sie pirrdzielil z polszczyznom nie jestem w szkole tylko w doma.Jesli chodzi ci ze sam wybieram dusta i westwoda mapa po mapie to sie mylisz.Ciebie to widzie z 3.4 razy lub wcale.Gdy admin jest podrzebny to go niema ja gram od 3 w poludnie do 2.30 w nocy i admini w noc niegraja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że temat wyjaśniony.

Vedaar zdecydował, że na mapie de_alexandra są tekstury i ludzie będą banowani.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Powiedz to Durex'owi i Karany'emu :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz to Durex'owi i Karany'emu :):)

Jeżeli ich zobaczę, to na pewno poleci ban. Nie jestem maszyną, która siedzi ciągle... (lecz ostatnio tak się zdarzało) ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

ja gram od 3 w poludnie do 2.30 w nocy i admini w noc niegraja

Mirek już Ci pisałem że masz się ze swoimi postami ogarnąć i samą polszczyznę też!!!!!! Poczytaj regulamin forum, żebyś któregoś dnia się nie obudził a tu na forum pisać nie możesz!

Co do godzin których NIBY grasz pfff jakoś jestem na serwie od paru godzin i Ciebie nie widzę, poza tym tak było codziennie wstecz o parę tygodni więc przestań pisać głupoty! Dla Twojego dobra.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Nie no moim zdaniem admini często przesiadują na serwie :D Szczególnie Bad ek` "maszyna" jak już wejdzie to "aimerów" przyciąga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Bezduch ja gram teraz kiedy byly swieta a tak to nie ostatnio gral badek i bounder a w przedworacz to gral ino grim a o kolo 4 to diu i ja i 0 adma bylo a cb w nocy niewiduje a gram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...