Skocz do zawartości
Gość

Nowi Admini

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam pytanie co sie z wami dzieje co to za nowi admini jeden gra 1 tydzien a drugi 4 dni chyba albo 1 taki bed ek` caly czas kcka i co mam mu powiedziec kur*wa ogar to banik O Vedaar i ty Aquax porozmawiajcie z resztom adminow i zrubcie cos serdecznie dzienkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie masz dowodu, a więc oskarżenia są bezpodstawne. Jeśli admini Ci nie pasują to nie graj ... -,-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wtedy ping miale ok 50 a potem 120 max 125 a inni spytaj sie tez wywalałes i dopiero grasz 1 tydzien i zabardzo tego serwa ograniasz takzwanie napaliłes sie na adma ito tyle 1 tydzien Vedaar inni juz grajom wiencej


 

Rewix spytaj sie na serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobrze. Wejdę zaraz na serwer i się spytam ludzi.

 

 

 

Podałbyś nicki graczy, którzy mogą to potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

NIKT nie powiedzial ze ktos musi grac nie wiadomo ile, jak gra duzo , jest jako tak rozpoznywalny to czemu nie, mozna dac szanse

 

Nie wiem czy mu zazdroscisz czy co ale widzac jak piszesz to daje Ci pozniej 15 lat wiec nawet nie mial bys po co sie starac o admina bo my raczej szukamy adminow odpowiedzialnych, znajacych ortografie i myslacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

słuchaj ja niechce miec adma mam 16 lat no ale bed ek` ma z wami znajomosci tak samo jak ten drugi bo by tak łatwo adma nie dostali prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ten drugi kolego to kto ??? nie wstydź się i napisz skoro tak Ci wszystko nie pasuje. A jeśli na prawdę Ci nie pasuje to po co tu grasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

słuchaj ja niechce miec adma mam 16 lat no ale bed ek` ma z wami znajomosci tak samo jak ten drugi bo by tak łatwo adma nie dostali prawda

 

 

 

 

ja bad ek nie znam prawie

 

ale gra bardzo duzo ( w takim momencie co nie kazdy z adminow ma czas )

 

wiec dostal szanse i to ze tyle gra duzo dalo na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

ANTHOLOGY

 

 

 

 

anthology gra od Nov 07, 2011

 

wiec nie jest nowym adminem i on juz ma sporo tutaj admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Vedaar ale po co za przeproszeniem głąbowi tłumaczyć ?! Mamusia, piszesz na innych że nic nie ogarniają a Ty najprostszych polskich słów ogarnąć nie możesz!!! Napisałeś w innym temacie że masz 16 lat ale po co tu każdego ściemniać? Twoja pisownia mówi sama za siebie poza tym nick na forum godny 6 latka który chodząc do przedszkola płaczę "mamusia, mamusia ;(" ogarnij się i następnym razem jak będziesz miał zamiar coś napisać miej słownik w ręce. Dobranoc!!!

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O co ci w ogóle chodzi człowieku, ja admina mam od dawna i normalnie wypełniam jego obowiązki, zamiast pisać niepotrzebne posty weź się za naukę bo po Twojej pisowni widzę że z tym kiepsko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ok przepraszam ale mam na serio 16 lat co do ANTHOLOGY sie pomyliłem ale bed ek` to ja tylko tydzien go widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra człowieku za naukę się lepiej weź a nie tu pisownią się popisujesz kozaczku. Temat zamykam bo aż oczy szczypią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...