Skocz do zawartości
Gość

PRZEPROSINY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

W imienu swoim chciałbym BARDZO przeprosic całą administracje w sczegolnowsci aquaxa, za to ze moje postepowanie wobec niego i rowniez innych administratorów bylo bardzo "naganne" poniewaz od pewnego czasu kolega (nie wiem po co wgl sie w to wplatalem, teraz wiem jakie jest to uczucie gdy samemu jest sie oszukiwanym) "podsunal mi pomysl czemu nie grac na czitach, przeciez to nic strasznego" lecz jest to bardzo smutne gdy pomysle jak to jest byc oszukiwanym ;( . Tez bardzo chcialbym przeprosic NightWolfa, gdyz jest bardzo fajnym adminem ogarnia wszystko i wgl, da sie z nim dogadac, natomiast wiem jakie jest postepowanie wobec takich ludzi, ktorzy czituja i wiem ze to nie jest fair. Chcialem przeprosic tez kolegow z TS, dzieki ktorym dalem sobie do zrozumienia ze nie olplaca sie grac na czitach. Teraz mysle sobie czemu ja tak postepowalem, przeciez i tak wiedzialem ze to wyjdzie najaw lecz oczywiscie czlowiek powie sobie ze nie uda mu sie, lecz nie to nie jest tak. Pewno pomyslicie ze robie to po to aby sie podlizac czy rozne. Lecz sie wam nie bede dziwil, sam bylbym wkurzony na kolege, ktory pod samym nosem czituje. Lecz mowie to od serca, ze na prawde przepraszam WSZYSTKICH bardzo daliscie mi do zrozumienia ze gra nie polega tez na graniu lecz dzieki wszystkim doroslym adminom i kolegom w moim wieku zrozumialem ze gra nie jest najwazniejsza lecz czas spedzony z wami koledzi i administratorzy.

 

Z gory dziekuje za rozpatrzenie postu i mam nadzieje lecz i tak dostalem 2 szanse od NightWolfa i wiem ze nie zasluguje na 3 lecz wasz serwer jest Najlepszym jakim gralem, ale bylem zbyt glupi ze dalem sie wciagnac w te gre na czitach. Naprawde PRZEPRASZAM WSZYSTKICH. :( :(


 

Bardzo przykro z tego powodu ;/


 

Barrszo mi*


 

Bardzo* przepraszam za błedy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozpisałeś się, ale to nie zmieni faktu, że próbowałeś oszukać nas z ss'ami i to nie jeden raz. Na forum jest temat założony przez Nightwolfa z podrobionymi przez Ciebie screenami. Dostałeś szansę i jej nie wykorzystałeś. UB nie dostaniesz, więc nie wysilaj się i nie pisz takiego ''referatu'' z przeprosinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Składnia tego Twojego referatu jest przecudowna, niektóre zdania musiałem czytać dwa, trzy razy. Teraz skoro już nie grasz u nas to może z lekka ortografię w szkole podciągnij ;) Taki byłeś spoko chłopak no ale... ODJ*BAŁEŚ!!! Rozumiem na innych serwerach ale tutaj ?! Przegiąłeś po całości i nie wypisuj już wielce litościwych tematów bo UB i tak Cię nie dosięgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powiem Ci tak przeprosiny przyjęte ale jak powiedziałeś 3 szansy nie dostaniesz... najbardziej rozśmieszyły mnie twoje słowa kiedy powiedziałem do Ciebie no DB killer żegnaj się z serverem a ty mi odpowiedziałeś "No zobaczymy" :D Więc widzimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spoko koles byles i szkoda ze juz gral nie bedziesz, ale to twoja wina ze czitowales i nic tego nie zmieni.

 

P.S Przeprosiny przyjete :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W sumie był spoko, z tego co pamiętam z serwera. Także trochę mnie zaskoczyło, że tak mu "odwaliło" z cheatowaniem. Dziwne, że ludzie najpierw wydają kasę na Steam, a potem dla 5 min "zabawy" (że tak to nazwę) ryzykują jego zablokowaniem. Nie mówiąc o stracie szacunku graczy z serwera na, którym się grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeprosiny prze ze mnie przyjęte;)

 

Szkoda za to co zrobiłeś nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich z którymi grałeś, na serwerze już się nie pojawisz, ale mam nadzieje, że na TS od czasu do czasu sie wpadniesz ;)


 

POMOGŁEM??? DAJ PUNKT REPUTACJI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najwyższa pora - nie ma Igorka, nie ma DB Killera, pozbyć się reszty z tej szajki krętaczy ( o ile jeszcze grają ) i serwer po części będzie odrobaczony. Nie mam nic do Cb DB Killer, ale sam pamiętasz perypetie ze mną i Igorkiem i moje zdanie jest nadal takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No raczej Ciebie skoro tak się przejąłeś jego postem ;)

 

DB przeprosiny przyjęte zostajesz naszym kumplem jakim dotychczas byłeś ale UB nie ma. Miałeś parę szans które zaprzepaściłeś (z własnej głupoty) i bądź teraz dla innych przykładem że nie ma co w jajko robić chłopaków z którymi dobrze się dogadywałeś. Temat zamykam bo VinTrax próbuje tu offtop robić :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...