Skocz do zawartości
Dexi

Propozycja serwera COD - Only Steam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wielu graczy czuje niebywałą urazę do graczy NonSteam, często spotykam się z opinią, że woleli by bez nich grać :)

 

Co to ma do rzeczy?

 

 

 

Mam propozycję właśnie dla takich osób. Jak by to wyglądało?

 

Powstaje nowy serwer - 18 slotów na początek.

 

 

 

No tak, ale ja grałem na starym serwerze i co z moimi levelami i premium. Nic straconego! Premium i poziomy mogą zostać importowane na nowy serwer.

 

 

 

Czym by się on wyróżniał?

 

 

 

-Automatyczny sklepik! Koniec czekania na adminów!

 

-Brak graczy NonSteam

 

-Eliminacja cheaterów! eee przynajmniej w jakimś stopniu.

 

oraz wiele więcej, i gwarantowany rozwój względem serwera podstawowego.

 

 

 

Chciałbym aby serwery opierały się na tej samej bazie danych co umożliwi nam dynamiczne przechodzenie między serwerami z pewnością że na każdym serwerze będziemy posiadać poziomy. Czyli wchodzę na COD podstawowy i wbijam 30level. Zauważam że na COD Only Steam jest dużo graczy idę tam, i okazuje się że mój poziom przyszedł ze mną xD

 

 

 

Wyrażajcie swoje opinie, a jest szansa że serwer ruszy.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

P.S. nie konsultowałem z innymi taka błyskotliwa myśl musi tu trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem za tym. Najpiękniejsze jest to z levelami że będą przechodzić z serwera na serwer :D no i automatik sklepik :D koniec spamowania head adminom na gg :D

 

Jestem ZA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej za, często jest tak że COD jest pełny wiec drugi serwer jak najbardziej potrzebny.A opcja lvl'i

 

na dwóch jednocześnie :P Chyba nie może być lepiej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eR. jest ZZa bo mam czasami dość tych dzieci które maja po 12 lat i trują Du...A zazwyczaj dzieci po 12 lat grają na nonsteam. Więc pomysł Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"-Brak graczy NonSteam"

 

Z powodu tego argumentu na nie gdyż byłem graczem NS parę ładnych lat i nie czułem się z tego powodu gorszy ale jeżeli w twojej opinii wydanie 5 zł na allegro czyni lepszym graczem to Brawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz, tu się różnimy :) "Jeżeli w twojej opinii wydanie 5 zł" sam widzisz że to nie dużo a jednak wiele osób gra na wersji pirackiej poniekąd :)sam sobie przeczysz. Ehmm wskaż mi gdzie napisałem że są gorsi? W wielu wątkach zaznaczałem że graczy traktujemy równo, ten serwer ma za zadanie rozładować ruch na serwerze głównym. Tak dla jasności gdyby nie "crack" to jest protokół 47+48 żaden NonSteam nie wejdzie na serwer CounterStrike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz czym by się wyróżniaj więc uznałem to że brak graczy nonsteam za zaletę... dexi zresztą nieważne nie będę robił z twojego (całkiem niezłego) postu offtopicu jeśli chcesz na ten temat podyskutować zapraszam na gg lub ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Ludzie z steam są raczej ogarnięci i można z nimi normalnie pograć ( z ns też ale nie zawsze ), ale sprzydałaby się baza lvl'i aby przechodziły jak coś z tego coda na 2 ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na tak. Ludzie z steam są raczej ogarnięci i można z nimi normalnie pograć ( z ns też ale nie zawsze ), ale sprzydałaby się baza lvl'i aby przechodziły jak coś z tego coda na 2 ;P.

 

 

 

 

I takie cos prawdopodobnie by bylo ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem też za ponieważ rano lub w poludnie w dzien roboczy sa takie sytuacje gdzie nie ma adminow na serverze cod mod i gra duzo osob z wh i aimem bo sam takich sytuacji doswiadczalem jak nie bylem jeszcze tu adminem. Na tym servie praktycznie grało by sie bez osób z "czitami" . Jestem Za

 

PS ; Szczególnie podoba mi sie pomysl z levelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie ja NON STEAM i co mam zrobic lvl 95 klasa czołgista ! vip! około 60 zł w serwer wjebałem i kto mi zwróci teraz kase ?ogarnijcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty chyba nie rozumiesz tego tematu ... Wszystko tak jak było będzie dalej klasa premium będzie i vip też. Tylko graczy ze steam będzie mniej bo przejdą na nowego cod moda, ale to nie wpłynie na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Revix komu Ty tłumaczysz. Napisane jest jak wół że będzie nowy serwer ONLY STEAM a nie jest napisane ze ten będzie zamknięty. Kolego radzę nauczyć się czytania ze zrozumieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak przydał by się taki serwer popieram bezdusznego fajne jest to z tymi lvl ! Jestem na tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...