Skocz do zawartości
Gość

Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko i w sumie propozycję, a mianowicie:

 

czy było by wstanie wgrać taki plugin by dana mapa mogła sie powtórzyć np . co 5 czy ileś tam map ??

 

 

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


popieram tylko leci assult dust eldoorado west co chwile a jak jest kabul to vote leci, czasem jest italy ale coraz rzadziej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znalazłem właśnie taki plugin :). Podeśle go aquaxowi żeby wgrał na serwer, bo jednak te same mapy w kółko nudzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co pamiętam ten plugin chyba jest nadal tylko z tego że granę są tylko te mapy wynika z

 

a) popularności tych map

 

b) z 3 czy 4 wersje asfalta :D

 

c) z 3-4 dusty

 

d) 2 wersje westwooda

 

reasumując więc mamy średnio około 10-12 map które są granę więc nawet jak będzie ustawiona blokada na 5 że się tak wyrażę to i tak to nie pomoże, bo z resztą jeżeli mam być szczery to każdy płaczę że ciągle w kółko są grane te same mapy a jak jakimś cudem (najczęściej ten cud jest taki że mapa jest pod "1") wybrana zostanie inna mapa (nazwijmy ją mniej popularną lub nieznaną) to na serwerze dobrze jak zostaje 10 osób. Hipokryzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wilku ma racje ale weźmy pod uwage też jak już jest ta nowa mapa to ilu ludzi płacze o vote i zmianę ?

 

Dlatego jak by można było ustalić listę map bez głosowania to by było lepiej chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...