Skocz do zawartości
Michalopole

Skarga na admina Vol4r

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):  2016.01.07

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Vol4r

 

Dowody: Niestety brak bo wyłączyłem cs-a i nie mam ssów z konsoli 

 

Świadkowie: 

 

 

 

Uzasadnienie:  

 

 

 

A więc tak sprawa dotyczy  wywalenia mnie z serwera czyli kick powód " nie mam utrudniać zabierania hostów graczą czy jakoś tak  "  Vol4a napisał zebym nie bronił hostów bo chce sobie zrobić (questa) 

 

po chwili znalazłem się w ct i tez chciałem zrobić sobie (questa z hostami ) podchodzę do hostów zabieram ja podbiega gracz Volar i mi je zabiera co to ma być wgl ? Mnie wywala z serwera  upomina a sam robi to samo ..... Chyba za bardzo poczuł władzę jesli chodzi o admina na serwie naprawde bo przesadza czasami piałem mu co on wyprawia i  użyłem kilka razy słowo na k***a  to dał mi bana na 5 min ale jak tutaj się nie wku***ć skoro upomina innych a sam robi to samo ....... 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody?

 

Jeśli ich nie ma to możesz sobie pisać.

 

To tylko dobra wola czy xVol4r dał Ci je wziąć czy nie będąc w T ma prawo Cię zabić.

 

Jeśli mimo wszystko Ty mu odpusciłeś, a on Tobie nie zachował się chamsko i tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.. skoro dogadali się na czacie odnośnie hostów (chociaż to też krzywo wygląda że admin dogaduje się z graczem w takich sprawach) to równie dobrze ktoś z góry mógłby zajrzeć w czatlogi ale jedyna konsekwencja tego by była taka że xVol4r po prostu jest niesłowny jak i nie uczciwy ;)

 

Skarga błacha, bo tak jak sądzę żadne konsekwencje z tego wyciągnięte nie będą.

 

Taka rada na przyszłość - nie ufaj nikomu :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Umm, nie zabieralem Twoich hostow, jak ktos je zabieral to ich nie odbieralem a eskortowalem podczas ich prowadzenia, jesli osoba je prowadzaca padla - wtedy je zabieralem.

 

A jesli chodzi o ten screen ostatni to tak - bylismy z Wiadrem i Zaurem jedyni na serwie i sie dogadalismy, ze oni robia plantowanie ja defuse paki, zeby szybciej troche lvle wbic, cos w tym zlego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety właśnie tak, coś w tym złego.

 

 

Mimo wszystko dobrze wiedzieć, ze serwer nie jest zabezpieczony przed takim "kolesiostwem".

 

A wystarczyło ograniczyć expa od np 4 osób :P

 

 

 

Skarge zamykam, bo tak naprawdę to nie Wasza prywatna sprawa i umowa.

 

Kto ją złamał ten jest świnia i to tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...