Skocz do zawartości
Gość

Problem z de_eldorado

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z mapą eldorado... ponieważ nie mogę się połączyć z serwerem, gdy grana jest ta mapa... Wyskakuje mi błąd z jakimiś modelami czy coś... Czy mógłbym dostać jakąś wersje do ściągnięcia tej mapy z forum?? Będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wejdz do cstrike albo cstrike_polish i skasuj plik z mapa de _ eldorado nastepnie wejdzie na serwer i pozwol aby Ci sie sciagnela ta mapka

 

bo prawdopodobnie przy ladowaniu sie tej mapki przerwales ten proces ladowania i tak wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok spróbuję. Miałem kiedyś także z inną mapą taki problem, ale tamta nie była tak często grywana jak eldorado więc mi to nie przeszkadzało, a teraz trochu mogę stracić rundek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam to samo i próbowałem już usuwać mapkę z cstrike_polish nic to nie dało bo się nie ściąga z serwa, ściągałem tez z neta tą mapkę i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wolnym czasie sprobuje przeinstalowac ta mapke na serwerze bo mozliwe ze zapomnialem o jakims modelu i dlatego tak sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się że to niezgodność map na serwerze a fast download skąd gracze pobierają pliki. Mapę jeszcze raz wgrać na FastDL i na serwer ale z tego samego źródła i gwarantuję że problemów nie będzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...