Skocz do zawartości
Gość

[WAŻNE] ŚCINKI W CS! help...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem jeśli chodzi o grę w cs...

 

Mam co jakieś kilka-kilkanaście sec tzw. "ścinki", ping w normie, tylko..., no właśnie tylko co?? help...

 

Taki o to warn wyskakuje...:klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten błąd wyskakuje często gdy jest jakaś aktualizacja steam, antywirusa, i innych programów, najlepiej gdy grasz, jak masz steam to społeczność offnąć, a antywirusa wyłączyć a po grze włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To znaczy, że gubisz "pakiety" dokładnie tak jak mówi Majl0. Wyłącz wszystkie programy zabierające "neta" GG,Skype, antywir itd. Ja mam ten komunikat kiedy mój brat/ojciec coś pobiera na 2 kompie. Bo to znaczy, że tracisz łącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm... Czyli jednak możliwe jest, że to może być np. wina zasięgu (internet bezprzewodowy) czy cos w tym stylu?? Bo jeśli chodzi o programy, które mogą zmulać neta to raczej wszystko offniete jest...

 

Ale w sumie kiedy zaczynałem przygodę z cs jakieś 6-7 miechów temu no to nie miałem taiego problemu... w sprzęcie nie zmieniło się nic, tylko antena coś ostatnio szwankowała, no ale zasięg mam bdb... nie wiem w czym tkwi problem :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli masz internet bezprzewodowy to oczywiście może być z tym problem nawet jak masz zasięg dobry, bo też miałem takie problemy, to napisałem do usługodawcy żeby mi poprawił transmisje i było git ;]

 

 

 

A to właśnie chodzi o antene ;]

 

Pakiety wysłane i odebrane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli masz internet radiowy to może być źródłem all problemów... mój znajomy to samo ma. zmienił netka na modem i ping:30-40...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...