Skocz do zawartości
Gość

League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

League of Legends ? sieciowa gra będaca hybrydą gatunków RTS i cRPG. Powstała na bazie Defense of the Ancients - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez Riot Games dla Microsoft Windows. (źródło Wikipedia)

 

 

 

Mój nick: Mondet, serwer: EU-WEST.

 

 

 

Grał ktoś ? Jeśli tak jakie są wasze wrażenia ?

 

Ja w LoL'a zacząłem grać od bety to był jakiś przełom 2008 roku, na samym początku było mi bardzo ciężko i zniechęciłem się do tej gry ponieważ grałem wcześniej w Dotę, więc brak deny'owania własnych minionów bardzo mnie bolał, lecz to nie wszystko co budziło we mnie kontrowersję recall, brak aggro wieży gdy atakujesz ją przed minionami i jeszcze wiele więcej. Gra jako tako zdobyła moje poparcie wychodząc 'oficjalnie' na rynek, wtedy właśnie uświadomiłem sobie, że to nie 'kopia' Doty, lecz całkowicie inna gra. W LoL'a gram do dzisiaj. Jeśli ktoś jakimś cudem dotarł, aż dotąd to gratuluje i dziękuje.

 

 

 

Gra jest darmowa, a kupowanie RP(waluty za prawdziwe pieniądze) nie daje żadnej przewagi, umożliwia ona zakup 'skórek' dla postaci.

 

 

 

 

 

Dla tych którzy jeszcze nie próbowali tej wspaniałej gry polecam zagrać.*

 

 

 

*(przed instalacją skonsultuj się ze swoim psychiatrą/lekarzem rodzinnym ponieważ gra w większej dawce działa silnie uzależniająco co może doprowadzić twój 'lajf' do zaniknięcia, lub całkowitego braku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Grałem i gram i zdania nie zmienie ta gra jest tak samo fajna jak cs lecz niektórzy wolą cs ja lubie obie te gry tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...