Skocz do zawartości
Gość

Diablo 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Ten temat poświecony jest grze Diablo 2 LOD ( Lord Of Destruction )

 

Osoby ktore grały w ta gre napewno maja swoje zdanie na ten temat ja osobiscie w ta gre grałem od kad miałem dostęp do internetu i moge też dodac ze jest to moja pierwsza oryginalna gra na PC jaka mialem.

 

Mogę sie pochwalić ze mialem maksymalny lvl bez zadnych wspomagaczy ( 99 )

 

i taka mała informacja dla tych co grali w ta gre:

 

28 Marca zostanie zrobiony reset LD ( LADDER ) co 6 miesiecy bedzie resetowany na nowo i bedzie trzeba zaczynac wszystko na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tez gralem podobnie jak ty tylko ze ja zaczynalem na caffe internetowych w to grac :) a pozniej jak juz dotarly lacza do mnie to zakupilem orginal i w domciu gralem i nadal gram i bede gral jesto jedna z najlepszych gier w jakie gralem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś z was nie wie to powiem ,że dodatek do gry dodano w 2002, lub 2001 roku, jeśli się nie mylę. (nie chce mi się szukać w google) A dla mnie Diablo dalej ma dobrą grafikę, i była pierwszą H&S - no ale większość ludzi wie ,że jak Blizzard się za coś weźmie to gra jest extra. Wystarczy spojrzeć na Warcrafta III, lub StarCrafta najnowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś z was nie wie to powiem ,że dodatek do gry dodano w 2002, lub 2001 roku, jeśli się nie mylę. (nie chce mi się szukać w google) A dla mnie Diablo dalej ma dobrą grafikę, i była pierwszą H&S - no ale większość ludzi wie ,że jak Blizzard się za coś weźmie to gra jest extra. Wystarczy spojrzeć na Warcrafta III, lub StarCrafta najnowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...