Skocz do zawartości
aquax

Stare nowe forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Jak już większość z was wie mieliśmy włamanie do naszego forum. Z mojego konta zostały skasowane wszystkie dostępne kopie i cała zawartość która się tam znajdowała. Została tylko ta co miałem na komputerze. Kopia z maja.

Pewna osoba, której ufałem i miałem go za przyjaciela ma kopię z 26 stycznia, lecz jak to w życiu bywa ma mnie i całą naszą sieć gdzieś. Pewnie to przeczytasz. Jeżeli sprawiło CI to przyjemność to trudno. Bez tej kopii i tak damy radę :) !

 Do osoby która się włamała. Jeśli myślałeś że przez to nasza sieć upadnie to grubo się mylisz. Będziemy silniejsi niż kiedykolwiek. Zrobię jeszcze większą sieć byś miał jeszcze większy ból dupy. Obiecuję Ci to.

 

Poszło około 8-9 miesięcy naszej pracy, ale osiągnięcia i zasługi na które zasłużyliście zostały zapamiętane. To od was zależy czy chcecie nadal tworzyć naszą społeczność i zbudować coś lepszego, niż było kiedyś. 

Witajcie ponownie na Multi-Head :) !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze parę groszy ode mnie.
Zadbaliśmy by wszystko wyszło jak najlepiej, staraliśmy się w miarę możliwości dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Nowy styl, wraz z nim nowe logo, forum powraca w odświeżonej, wydajniejszej wersji.
Straciliśmy sporo czasu, bo aż całe 9 miesięcy, ale mimo to się nie poddaliśmy i niech ta cała sytuacja będzie dla nas motywacją i przestrogą.


Co do błędów i usterek (zapewne będzie ich tymczasowo dosyć dużo) zapraszam do tematu: 

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...