Skocz do zawartości
dupadupadupadupa

Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na świetny pomysł. Jaki pomysł? Doprowadzić serwer do porządku. Chyba już czas najwyższy. Co jest do zrobienia? Już piszę:

- /rynek jak nie działał tak nie działa

- wbijam na serwer i konto ładuje się 10 min (teraz przy zmianie mapy serwer padł)

- przydałoby się wreszcie zrobić blokadę wymian

-  na koniec petarda. W ciągu pięciu minut mogę mieć 50 karambitów, 200 sztuk awp, kałacha i m4. Jak? Wybieram dla przykładu ak cartel, robię wymianę za skin, którego ktoś NIE MA, po czym ten ktoś musi zatwierdzić wymianę. Rozumiecie? Robię wymianę za skin, którego ktoś nie ma. Potem robi się tylko na minusie. Reconnect i jest dalej na zero i można dalej zbierać w ten sposób ekwipunek. Różnie to działa. Ktoś może wymienić np tylko 3 pierwsze noże. U mnie działa to tak, że ktoś za 1 klucz może kupić prawie wszystkie kosy jakie są. Tutaj się pochwalę, ostatnio to wyczaiłem i w 10 min nazbierałem 160 sztuk awp na kontrakt. Karambity itd, wszystko można sprzedać i w ciągu kilku minut dorobić się kilkuset kluczy. Gracze pomału już zaczynają ogarniać ten temat :)

W ten sposób dorobiłem się pięciu sztuk awp hyper, pięciu sztuk awp lore, jakieś inne tańsze sztuki, 5 karambitów, jakieś inne noże i masa innych skinów. Mógłbym wiele wiele więcej, ale po co? Zróbcie coś z tym...

Wyczuwam reset :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/rynek testowalem i dzialal dzisiaj

ladowanie moda dzis w nocy bede robil by bylo dobrze

kolejnymi podpunktami zajmie sie technik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jedno (nie będę pisał nowego tematu) niewiem czy ja mam tylko tak czy co ale pewien chłopiec bez mutacji obrażał sobie na mikrofonie jakiegoś tam gracza/graczy dałem mu bana za obrazę i za mikro lecz go nie dostał. Dlaczego?Juz miałem takie sytuacje wcześniej ale nie pisalem tego. Niewiem z jakiego powodu ale dostają te bany po 5-10 min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bug dotyczący skinów który zgłaszał dupa powinien już być naprawiony.

Proszę o przetestowanie i zgłoszenie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@aquax naprawione, już nie można wymieniać za coś, czego się nie ma.

Ale jeszcze 2 sprawy:

- często zdarza się, że po zakończeniu misji wyskakuje komunikat, że dostało się losową rzecz, a tak naprawdę nic się nie dostało.,

- zauważyłem, że rzadkie awp wypada o wiele wiele rzadziej niż awp legendarne. Łatwo to sprawdzić- na serwerze jest masa skinów awp lore, czy hyper, a np wild style czy boom max 3 sztuki są (na całym serwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...